En iyi antivirüs hangisi?

Kanka bir şey bilmiyorsan lütfen yazma Combofix inceleme videolarını izle sonra gel buraya.
Öncelikle ben sizin kankanız falan değilim, bilmediğim falan da yok. Bana bilmeyen diyorsunuz ancak kendiniz antivirüs konusuna Malwarebytes ve Combofix önermişsiniz. Malwarebytes AV değil, anti-malware ve Combofix de rezil bir program.
Kanka Combofix'de güçlü bir program.
Neyi güçlü acaba?

YouTube'da görmüşsün sistem temizleme videolarından ve en iyi antivirüsler arasına koyuyorsun o yazılımı, keşke biraz araştırsaydın.

Linux dağıtım merkezinde çalışıyorum oluşturduğumuz Key ve trojanları combofixden başka program bulamıyor.

Öncelikle ben sizin kankanız falan değilim, bilmediğim falan da yok. Bana bilmeyen diyorsunuz ancak kendiniz antivirüs konusuna Malwarebytes ve combofix önermişsiniz. Malwarebytes av değil, anti-malware ve combofix de rezil bir program.

Neyi güçlü acaba?

Google'den bakıp gelmeyle olmuyor maalesef kanka.

Linux dağıtım merkezinde çalışıyorum oluşturduğumuz key ve trojanları combofix den başka program bulamıyo

Google den bakıp gelmeyle olmuyor malesef KNK
Peki ya bana orada çalıştığınızı kanıtlayabilecek misiniz? Combofix'den başka yazılım bulamaması olası bir şey değil. Bütün antimalware ve antivirüslerle test ettiğinize emin misiniz?

Şaka gibi Malwarebytes demişler yahu.

En iyi antivirüs diye bir şey yoktur, Kaspersky bile orijinal bir programı virüs olarak algılayabiliyor. Veri tabanı sık sık güncellenen sürekli yeni kalabilen bir antivirüs işinizi fazlası ile görür. Norton ya da Kaspersky kullanılabilir. Eğer ücretli olsun derseniz Bitdefender'a bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Öncelikle ben sizin kankanız falan değilim, bilmediğim falan da yok. Bana bilmeyen diyorsunuz ancak kendiniz antivirüs konusuna Malwarebytes ve Combofix önermişsiniz. Malwarebytes AV değil, anti-malware ve Combofix de rezil bir program.

Neyi güçlü acaba?
Ve neyi güçlü derken bilginiz ortaya çıkıyor lütfen bana cevap vermeden önce bi VM oluşturmanız ve onun üzerinden test yapmanızı öneriyorum.:)
Peki ya bana orada çalıştığınızı kanıtlayabilecek misiniz? Combofix'den başka yazılım bulamaması olası bir şey değil. Bütün antimalware ve antivirüslerle test ettiğinize emin misiniz?
Sana orda çalıştığımı kanıtlayamam ama zorunda da değilim. Bütün antimalware göre test ettiniz mi derken ? Kardeşim çocuk oyunu mu bu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı