En iyi antivirüs nedir?

Uzun süredir kaspersky kullanıyorum ve aşırı memnunum virüsleri yakalıyor, reklamları engelliyor, yasaklı ve kötü siteleri engelliyor, ağındakileri gösteriyor, veri koruması yapabiliyorsun, kamera koruması filanda var birde sade menusü göze aşırı hoş geliyor.

@Made In Turkey, aşağıdaki bağlantıda bulunan kişiye uyarıda bulunmuştum. Sizin de konu başında yazdığınızı gördüm. Sisteminizi belirtmemişsiniz. 😉

@Made In Turkey, aşağıdaki bağlantıda bulunan kişiye uyarıda bulunmuştum. Sizin de konu başında yazdığınızı gördüm. Sisteminizi belirtmemişsiniz. 😉
Sistemim windows 10 pro x64 4 GB DDR 3 1067 MHz ram intel pentium p6200 2.13 GHz işlemci Ve intel HD Grapicsh ekran kartı neredeyse 10 yıllık sistem (Leptop)

ESET en hafif antivirüslerden bir tanesi. O kastırıyorsa Kaspersky çin işkencesi olur. Koruma bakımından 360TSE önermek isterdim fakat güvenilir bir firmaya ait olmadığı için şu an aklıma gelen en iyi seçenek Webroot + Comodo güvenlik duvarı ikilisi. Belki Webroot yerine Panda Dome free de olabilir, deneyip beğendiğinizde kalabilirsiniz.

Geri
Yukarı