En iyi antivirüs programı nedir?

Tamam. Kurulum bitince fotoğrafla seni yönlendiririm. Eğer takıldığın yer olursa resim paylaşırsın.
tamamdır şu an devam ediyor kurulum

hocam kurulum yüzde81 lerdeyken bi anda kapandı sağ alt kösede gizli simgelerde kırmızı ünlem işareti çıktı ona çift tıkladım Kaspersky giriş sayfası geldi 'etkinleştirme kodum' var 'devam et' gibi sekmeler var ücretsiz koruma için oturum aç falan diyo

hocam kurulum yüzde81 lerdeyken bi anda kapandı sağ alt kösede gizli simgelerde kırmızı ünlem işareti çıktı ona çift tıkladım Kaspersky giriş sayfası geldi 'etkinleştirme kodum' var 'devam et' gibi sekmeler var ücretsiz koruma için oturum aç falan diyo
bide şimdi uyarı geldi kaspersky free den şifrelenmiş bağlantı kurulmakta olan alan adının özgünlüğü garanti edilemiyor diye 2 seçenek var bağlantıyı kes devam et

Son düzenleme:
Tamamdır şu an devam ediyor kurulum

Hocam kurulum yüzde81'lerdeyken bir anda kapandı sağ alt kösede gizli simgelerde kırmızı ünlem işareti çıktı ona çift tıkladım Kaspersky giriş sayfası geldi 'etkinleştirme kodum' var 'devam et' gibi sekmeler var ücretsiz koruma için oturum aç falan diyor

Bir de şimdi uyarı geldi Kaspersky Free'den şifrelenmiş bağlantı kurulmakta olan alan adının özgünlüğü garanti edilemiyor diye 2 seçenek var bağlantıyı kes devam et

Bağlantıyı kes. Oturum açın ücretsiz koruma için.

Bağlantıyı kes. Oturum açın ücretsiz koruma için.
hocam oturum açtım bi anda pc sustu ısınma durdu ki daha tarama yapmadım bile şu an tam tarama yapıyorum optimum dan kaspersky premium u önerirmisiniz mesela onu 1 ay ücretsiz kullanıp silebilirmiyiz yada çok beğenirsek ücretli kullanmaya devam edebilir miyiz şu an onu merak ediyorum yıllık 214 tl falan diyo hiçbişey bence

Arkadaşlar size Kaspersky Free kurdurmuş. Ücretsiz antivirüsler arasında kalitelidir, aktif koruması iyidir. O sisteminizde sürekli olarak kalsın hiç silmeyin. Onunla Tam Tarama yaptıktan sonra ekstra araçlar ile de sisteminizi tarayın.

hocam oturum açtım bi anda pc sustu ısınma durdu ki daha tarama yapmadım bile şu an tam tarama yapıyorum optimum dan kaspersky premium u önerirmisiniz mesela onu 1 ay ücretsiz kullanıp silebilirmiyiz yada çok beğenirsek ücretli kullanmaya devam edebilir miyiz şu an onu merak ediyorum yıllık 214 tl falan diyo hiçbişey bence
Evet 1 ay sonra silebilirsiniz. Kaspersky Premium'dan memnun kalırsanız satın alabilirsiniz. Fiyatı uygun.

Arkadaşlar size Kaspersky Free kurdurmuş. Ücretsiz antivirüsler arasında kalitelidir, aktif koruması iyidir. O sisteminizde sürekli olarak kalsın hiç silmeyin. Onunla Tam Tarama yaptıktan sonra ekstra araçlar ile de sisteminizi tarayın.

Hocam bir sabredin onları sonra kurduracağım tam rahatlık için ama arkadaşın kafası karışmasın diye önermedim.

Hocam oturum açtım bir anda PC sustu ısınma durdu ki daha tarama yapmadım bile şu an tam tarama yapıyorum optimumdan Kaspersky Premium'u önerir misiniz mesela onu 1 ay ücretsiz kullanıp silebilir miyiz ya da çok beğenirsek ücretli kullanmaya devam edebilir miyiz şu an onu merak ediyorum yıllık 214 TL falan diyor hiçbir şey bence

Premium öneririm. Bu arada Malwarebytes kurmayın o bu aralar biraz karışık. Tarama bitince şuradaki virüslerin bize fotoğrafını atın. Raporlara tıklayın ve soldan dosya antivirüsüne tıklayın. Tam ekran çekin ki isimler net görünsün.
Bende de biraz worm muhabbeti oldu da o yüzden dosyam kabarık:).

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    229,6 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    313,4 KB · Görüntüleme: 14
Arkadaşlar en iyi anti virüs programı hangisidir? Bilgisayarımda büyük ihtimal güçlü bir virüs var PC boştayken hiçbir şey yapmazken sanki RDR 2 oynuyormuşum gibi çalışıyor ve ısınıyor PC, daha alalı 2 ay oldu ama son 2 gündür bu sorun baş gösterdi. Çok güçlü ve kaliteli bir anti virüs programına ihtiyacım var. Bilgisayarım Acer Nitro AN515-58 i7, oyun için aldım ve çoğunlukla da oyun oynuyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kaspersky veya malware bytes tercih ederim.

Hocam bir sabredin onları sonra kurduracağım tam rahatlık için ama arkadaşın kafası karışmasın diye önermedim.

Premium öneririm. Bu arada Malwarebytes kurmayın o bu aralar biraz karışık. Tarama bitince şuradaki virüslerin bize fotoğrafını atın. Raporlara tıklayın ve soldan dosya antivirüsüne tıklayın. Tam ekran çekin ki isimler net görünsün.
Bende de biraz worm muhabbeti oldu da o yüzden dosyam kabarık:).
hocam dediğinizi yaptım ama raporlarda hiçbişey görünmüyor 1 saat önce tam tarama yaptım ve zararlı olan ne varsa kaldırdım pcden Trojan falan yazıyodu 6-7 tane onları kaldırdım kaspersky ile

hocam dediğinizi yaptım ama raporlarda hiçbişey görünmüyor 1 saat önce tam tarama yaptım ve zararlı olan ne varsa kaldırdım pcden Trojan falan yazıyodu 6-7 tane onları kaldırdım kaspersky ile
hatırladığım kadarıyla trojan/system 32 falan yazıyodu

Hocam dediğinizi yaptım ama raporlarda hiçbir şey görünmüyor 1 saat önce tam tarama yaptım ve zararlı olan ne varsa kaldırdım PC'den Trojan falan yazıyordu 6-7 tane onları kaldırdım Kaspersky ile

Hatırladığım kadarıyla trojan/system 32 falan yazıyordu

O attığım fotoğrafta üstte karantina var oradan da görebilirsin.

Hocam dediğinizi yaptım ama raporlarda hiçbir şey görünmüyor 1 saat önce tam tarama yaptım ve zararlı olan ne varsa kaldırdım PC'den Trojan falan yazıyordu 6-7 tane onları kaldırdım Kaspersky ile

Hatırladığım kadarıyla trojan/system 32 falan yazıyordu

Tam tamına güvenlik istersen yaklaşık 12 saatlik uzun bir tarama ve kolay bir kullanımla ESET'in aracını kullanabilirsin. Bende yüklü ama 1 kez tam tarattım aşırı uzun sürüyor sende virüs şüphesi olduğu için sabah eğer okula gidiyorsan okula işe gidiyorsan işe gitmeden önce başlat tam taramayı o da temiz derse rahatça hayatınıza devam edebilirsiniz.
Tek seferlik taramayı seçin e-posta girmek dahi gerektirmiyor.

Norton pek güven vermiyor çok hızlı taradığı için Emsisoft ise yine ne Kaspersky ne ESET gibi olmayan BitDefender altyapısı kullanan harika bir yazılım. En büyük avantajı USB belleğe yüklenip antivirüs yüklenmeyen sağlam virüslü PClere hızlı ve etkili müdahale imkanı sunması.
Zaten bu yüzden adı acil durum kiti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı