En iyi antivirüs programı nedir?

O attığım fotoğrafta üstte karantina var oradan da görebilirsin.

Tam tamına güvenlik istersen yaklaşık 12 saatlik uzun bir tarama ve kolay bir kullanımla ESET'in aracını kullanabilirsin. Bende yüklü ama 1 kez tam tarattım aşırı uzun sürüyor sende virüs şüphesi olduğu için sabah eğer okula gidiyorsan okula işe gidiyorsan işe gitmeden önce başlat tam taramayı o da temiz derse rahatça hayatınıza devam edebilirsiniz.
Tek seferlik taramayı seçin e-posta girmek dahi gerektirmiyor.

Norton pek güven vermiyor çok hızlı taradığı için Emsisoft ise yine ne Kaspersky ne ESET gibi olmayan BitDefender altyapısı kullanan harika bir yazılım. En büyük avantajı USB belleğe yüklenip antivirüs yüklenmeyen sağlam virüslü PClere hızlı ve etkili müdahale imkanı sunması.
Zaten bu yüzden adı acil durum kiti.
şimdi en sağlam virüs taraması yapan kaspersky mi eset mi ben kaspersky ile yaptım yaklaşık 45 dakika sürdü buarada şimdi karantinadan buldum sonuçları

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-24 210954.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-24 210954.png
    63,7 KB · Görüntüleme: 19
Şimdi en sağlam virüs taraması yapan Kaspersky mi ESET mi ben Kaspersky ile yaptım yaklaşık 45 dakika sürdü bu arada şimdi karantinadan buldum sonuçları

Her antivirüs her virüsü yakalayamaz. Fiyat olarak ve güç olarak Kaspersky ideal. Zaten diyoruz bedavada en iyisi Kaspersky paralıda tercih meselesi diye. Verdiğim link Kaspersky gibi 7 24 sistemi korumuyor sadece sizin paşa gönlünüz ne zaman isterse ek tarama için kullanılıyor. O yüzden şu anda size öneriyorum ki Kaspersky eğer 1 2 tane aradan kaçırdıysa ESET'le taratın o bulur eğer Kaspersky hepsini yakaladıysa ne mutlu.

Yani en sağlamı yoktur. 1 tane sağlam antivirüs seçilir korusun diye. Onun harici bir sürü yedek program var. Önemli olan tabiki aktif olarak bizi koruyandır ama veri tabanı her antivirüste farklı. Sadece istisna olarak mesela ZoneAlarm Kaspersky veri tabanı kullanırken, Emsisoft BitDefender veri tabanı kullanır. Malwarebytes ise kuvvetli bir veritabanına sahip ama onda hem İngilizce hem lisans iptali gerektiriyor uğraştırır sizi. Şu an en kolay kullanım sunan taratma yazılımı ESET Online scanner. Hem dandik de değil 10 12 saat sürüyor taraması. 1 seferlik yapın bir daha yapmazsınız kökü kurumuş olur virüslerin. Yani özetle evet Kaspersky tüm virüsleri silmiş olabilir ancak olmayabilir de. Yüzde 99.6 civarı genel performansı var illa aradan kaçan olabilir. Bu yüzden ESET'le de taratın 2 farklı veri tabanı yorumuna göre hareket etmiş olursunuz.

şimdi hocam verdiğiniz linkten kaspersky indirip tarama yaptım şimdilik kurtuldum çok teşekkür ederim emeğinize am ben parası neyse verip en kral antivirüsü kurmak istiyorum pcnin ömrünü uzatsın pc boştayken gereksiz çalışmayı ve ısınmayı engellesin ,bu konuda bana ne önerirsiniz ?

Şimdi hocam verdiğiniz linkten Kaspersky indirip tarama yaptım şimdilik kurtuldum çok teşekkür ederim emeğinize am ben parası neyse verip en kral antivirüsü kurmak istiyorum PC'nin ömrünü uzatsın PC boştayken gereksiz çalışmayı ve ısınmayı engellesin, bu konuda bana ne önerirsiniz?

Dediğim gibi illaki yüzde 100 koruma alamazsınız. Kaspersky hem yüksek koruma hem de özel fiyatlandırmaya sahip. Kendim 2.5 senedir 1 defa virüs yüzünden format atmadım veri tabanı gayet yeterli Kaspersky Plus satın alabilirsiniz hatta 2 senelik alın belli olmaz enflasyon ülkesindeyiz her an zam gelebilir. Sonra da ESET Online scanner ile tam tarama yapın. O da yüzde 99 tespit oranlarına sahip yani bizim temelde farkımız eğer 1 antivirüs veritabanında o virüs yoksa diğerinde vardır mantığı. Yani o yüzden:
Kaspersky Plus satın alın.
ESET Online scanner tam taraması yapın.

Şimdi hocam verdiğiniz linkten Kaspersky indirip tarama yaptım şimdilik kurtuldum çok teşekkür ederim emeğinize am ben parası neyse verip en kral antivirüsü kurmak istiyorum PC'nin ömrünü uzatsın PC boştayken gereksiz çalışmayı ve ısınmayı engellesin, bu konuda bana ne önerirsiniz?

Bu da antivirüs testlerini ve sonuçlarını paylaşan bir site. Latest test yerinden bulabilirsiniz.

Dediğim gibi illaki yüzde 100 koruma alamazsınız. Kaspersky hem yüksek koruma hem de özel fiyatlandırmaya sahip. Kendim 2.5 senedir 1 defa virüs yüzünden format atmadım veri tabanı gayet yeterli Kaspersky Plus satın alabilirsiniz hatta 2 senelik alın belli olmaz enflasyon ülkesindeyiz her an zam gelebilir. Sonra da ESET Online scanner ile tam tarama yapın. O da yüzde 99 tespit oranlarına sahip yani bizim temelde farkımız eğer 1 antivirüs veritabanında o virüs yoksa diğerinde vardır mantığı. Yani o yüzden:
Kaspersky Plus satın alın.
ESET Online scanner tam taraması yapın.

Bu da antivirüs testlerini ve sonuçlarını paylaşan bir site. Latest test yerinden bulabilirsiniz.
çok teşekkür ederim kaspersky premium alacam belki esetlede ayrı bir tarama yapabilirim, peki ücretsiz eseti bulabileceğim güvenilir bi site var mıdır

Çok teşekkür ederim Kaspersky Premium alacağım belki esetlede ayrı bir tarama yapabilirim, peki ücretsiz ESET'i bulabileceğim güvenilir bir site var mıdır?

Ücretsiz premium istiyorsaniz crack olarak yok. Zaten dediğim gibi verdiğim linkteki Online scanneri kullanmanız yeterli. Kaspersky'da satın alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı