En iyi APU işlemci hangisi?

8c/16t işlemci 4c/8t işlemciye karşı karşı bakalım hangisi daha iyi render, benchmark skoruna sahip.

APU sisteminin oyun performansına bakıyorum ben yoksa şahsen ikisini de almam. Alacak kişi render yapmayacaktır keza belki? Hangisinin en iyi seçenek olduğu bütçeye, kişiye, ihtiyaca ve beklentilere göre değişir.

APU sisteminin oyun performansına bakıyorum ben yoksa şahsen ikisini de almam. Alacak kişi render yapmayacaktır keza belki? Hangisinin en iyi seçenek olduğu bütçeye, kişiye, ihtiyaca ve beklentilere göre değişir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun tarafında gene Ryzen 7 güçlü ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun tarafında gene Ryzen 7 güçlü ama.

Güçsüz demedim zaten ama değer mi? Ülkenin şartlarını göz önünde bulundurman gerekiyor. 30 FPS de oyun oynayacak APU sistemi kuracak biri 40 FPS arasındaki farkı anlamaz. 10 FPS içinde 1500 TL verilir mi?

R7 4750G veya R5 4500G olması lazım.

Ama cezanne ve Van goh sızdı 5 nesil masaüstü APU'lar yolda.

R7 5700G ve R5 5600G gibi bazı ön modeller Ebay üzerinden listelendi.

Fiyat performans olarak > 3400G gayet iyi bir işlemci.
Fakat sadece performans olarak bakarsak >4750G en "performanslısı"

Yeni konular

Geri
Yukarı