En iyi işlemci hangisi?

Oyuncu bilgisayarlarına takılıyor mu?
Hayır. En iyi işlemci diyorsun da hangi konuda en iyisi? M1'e baktığında aktif soğutmaya ihtiyaç duymayacak kadar az güç tüketirken gayet iyi performans veriyor. Muhteşem bir şey.

Performans olarak en iyisi diye sorarsan senin benim gibi sıradan insanlar için en iyisi Ryzen 9 5950X'dir.

Oyuncu sistemine en iyi işlemci değil en iyi ekran kartı yakışır, bu da tavsiyem olsun.

Hangi iş için en iyi işlemci?
İș istasyonları için en iyi işlemci AMD Ryzen Threadripper 3990X diyebilirim.

Oyuncu bilgisayarı toplayacağım ben normalde oyunlara para yatırıyorum her hafta 80 TL yatırıyorum ama 3 ay sonra Antalya'ya taşıcam eğer her hafta yatırmassam 4 hafta oda 500 TL yapıyor yani her ay 500 TL'lik ekipman vb. şeyler alacağım.

Oyuncu bilgisayarı toplayacağım ben normalde oyunlara para yatırıyorum her hafta 80 TL yatırıyorum ama 3 ay sonra Antalya'ya taşıcam eğer her hafta yatırmassam 4 hafta oda 500 TL yapıyor yani her ay 500 TL'lik ekipman vb şeyler alacağım.

Bir kasa kaldı onu değiştireceğim ekran kartım GT 730.

Son düzenleyen: Moderatör:
Markası fark etmez.

Marka tamamda amaç ne?
Oyuncu bilgisayarı toplayacağım ben normalde oyunlara para yatırıyorum her hafta 80 TL yatırıyorum ama 3 ay sonra Antalya'ya taşıcam eğer her hafta yatırmassam 4 hafta oda 500 TL yapıyor yani her ay 500 TL'lik ekipman vb. şeyler alacağım.

Bir kasa kaldı onu değiştireceğim ekran kartım GT 730.

En iyi oyun işlemcisi 5950X diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı