En iyi arkadaşınıza aldatıldığını söyler miydiniz?

cokmerakli

Hectopat
En yakın arkadaşımın sevgilisini başka biriyle uygunsuz halde gördüm. Siz en yakın arkadaşınıza aldatıldığını söyler miydiniz? Sonuç: Yorumlardan sonra söylemeye karar verdim.

Son düzenleme:
En yakın arkadaşımın sevgilisini başka biriyle uygunsuz halde gördüm. Bunu arkadaşımın sevgilisi biliyor ve arkadaşına söylersen sana huzur bozmaktan dava açarım tazminat ödersin gibi tehdit etti. Bu durumu arkadaşıma söylesem onun kız arkadaşı benden huzur bozmaktan ya da başka bir suçtan savcılığa şikayetçi olabilir mi? Siz en yakın arkadaşınıza aldatıldığını söyler miydiniz?

Olsa ne olur elinde kanıt mı var?

En yakın arkadaşımın sevgilisini başka biriyle uygunsuz halde gördüm. Bunu arkadaşımın sevgilisi biliyor ve arkadaşına söylersen sana huzur bozmaktan dava açarım tazminat ödersin gibi tehdit etti. Bu durumu arkadaşıma söylesem onun kız arkadaşı benden huzur bozmaktan ya da başka bir suçtan savcılığa şikayetçi olabilir mi? Siz en yakın arkadaşınıza aldatıldığını söyler miydiniz?

Dava açabilir mi bilmiyorum ama ben olsam söylerdim. Dava açabileceğini de düşünmüyorum ama dediğim gibi pek bilgim yok.

1)Böyle bir şeyden dava açamaz.
2)Eğer gerçek agan ise hemen söyle derim.

Aldatırken düşünmemiş söylersen bir de dava mı açacakmış xd. Durduğun kabahat dostum arkadaşını o sürtükten kurtar.

Dava açabilir, kanıtlanırsa 1 yıl alırsın ama sonuçsuz kalırsa tutuksuz 3 ay yatarsın bir de kız bunu aldattığımı söylersem şeklinde mi dedi? Öyle dediyse ağzında laf almak için tehdit et gerçeği söylerse kanıtın olur. Bir de ben ne olursa olsun kesinlikle söylerdim. Bir de böyle kadın tipleri hiçbir şey yapmaz hocam git aldatan kızın yanına aç ses kaydını sonra da dava edeceğim derse etmesi için yardımcı ol dava da ses kaydını gösterirsin.

Dava açabilir, kanıtlanırsa 1 yıl alırsın ama sonuçsuz kalırsa tutuksuz 3 ay yatarsın bir de kız bunu aldattığımı söylersem şeklinde mi dedi? Öyle dediyse ağzında laf almak için tehdit et gerçeği söylerse kanıtın olur. Bir de ben ne olursa olsun kesinlikle söylerdim. Bir de böyle kadın tipleri hiçbir şey yapmaz hocam git aldatan kızın yanına aç ses kaydını sonra da dava edeceğim derse etmesi için yardımcı ol dava da ses kaydını gösterirsin.

Dava açacağını sanmıyorum ilişkisi umurunda olsa aldatmazdı. İlişkisi umurunda olmayan bir insan buna sebep olan birinede dava açmaz ki zaten bununla kimse uğraşmaz söylememesi için korkutmaya çalışmış. Zaten bu olayda huzur bozan sen değilsin aldatan kız.

Yeni konular

Geri
Yukarı