En iyi banka hangisidir?

Faizle işim olmaz mobil uygulama, müşteri hizmetleri, ATM ve havale/eft işlemleri için en iyi bankalar nedir?
Bu devirde tek bankayla çalışıp memnun olamazsın. İşine geleni kullanacaksın. Örneğin Havale/EFT'de Enpara kullanırsın. NAYS kesinlikle bulunmalı. Özel bankalar hizmet bakımında iyidir. Üniversite öğrencisi veya 25 yaş altıysan bankaların Genç kartlarına yönelmelisin.

Nette pek olumlu yorumlar okumadım, biraz kafasına göre davranıyor ve arayüzü karışık, hesap açarken de sorun yaşadım, doğrulama işlemlerinde tekrar başa sardılar.

Şansınıza denk gelmiş biraz. Ben hiçbir sorun yaşamadım.

Hesap işletim ücreti olmayan. Kredi kartı aidatı olmayan. Yapılan bütün havale, EFT, Fast işlemlerinden hiç ücret almayan tek banka bilirim ama şubesi ve ATM'si az o ayrı konu.
Kuveyt Türk.

Bu devirde tek bankayla çalışıp memnun olamazsın. İşine geleni kullanacaksın. Örneğin Havale/EFT'de Enpara kullanırsın. NAYS kesinlikle bulunmalı. Özel bankalar hizmet bakımında iyidir. Üniversite öğrencisi veya 25 yaş altıysan bankaların Genç kartlarına yönelmelisin.
Vakıf ve papara(banka harici) var da Vakıfa alternatif arıyorum.

Hesap işletim ücreti olmayan. Kredi kartı aidatı olmayan. Yapılan bütün havale, EFT, Fast işlemlerinden hiç ücret almayan tek banka bilirim ama şubesi ve ATM'si az o ayrı konu.
Kuveyt Türk.
Devlet bankaları sayesinde ücretsiz para çekilebiliyordu diye biliyorum.

Yapı Kredi veya Enpara.
Niye Yapı Kredi

Geri
Yukarı