En iyi banka kartı nedir?

Öyle bir kart yok. Yani "en" diye kart olmaz. Hangi işlemi yapacaksanız ona uygun banka ile çalışırsınız. Mesela sürekli para transferi, ödeme vs. yapıyorsanız işlem ücreti düşük banka tercih ederseniz. Alım-satım yapıyorsanız komisyonu düşük banka tercih ederseniz. Değer amaçlı para tutuyorsanız tuttuğunuz değer aracında faizi yüksek olan banka tercih ederseniz gibi gibi.

Kart aidatı veya Eft havale işlem ücreti varmı?
Eft havale işlem ücreti varmı?
Bu bahsettiklerinizi doğrudan almayan bankalar:
-Enpara (QNB uzantılı)
-Kuveyt Türk
-Cepte TEB vs. ancak bunların yanı sıra x bankasından alacağınız karta ve/veya açtıracağınız hesaba ya da yapacağınız işleme göre bunlardan muaf olabilirsiniz. Mesela HSBC'de belli miktar üzeri fatura ödemesi yapınca EFT-havale ücreti alınmıyordu. (hala aktif mi bilmiyorum) Çok fazla aktif işleminiz (olaya yaklaşımınızdan anladığım kadarıyla) yoksa Enpara kullanabilirsiniz.

Bu bahsettiklerinizi doğrudan almayan bankalar:
-Enpara (QNB uzantılı)
-Kuveyt Türk
-Cepte TEB vs. ancak bunların yanı sıra X bankasından alacağınız karta ve/veya açtıracağınız hesaba ya da yapacağınız işleme göre bunlardan muaf olabilirsiniz. Mesela HSBC'de belli miktar üzeri fatura ödemesi yapınca EFT-havale ücreti alınmıyordu. (hala aktif mi bilmiyorum) Çok fazla aktif işleminiz (olaya yaklaşımınızdan anladığım kadarıyla) yoksa Enpara kullanabilirsiniz.

Aynen bana da Enpara mantıklı geldi teşekkür ederim

Geri
Yukarı