En iyi Battlefield oyunu hangisi?

2. Dünya Savaşı konseptini ben de çok seviyorum. 1. Dünya Savaşı için BF1 dışında bir oyun görmedim, ama BF1'in yaptıkları çok hoşuma gitti. Vietnam da fena değildi ama günümüze yaklaştıkça değişik değişik teknolojiler işin içine giriyor ve açıkçası bu beni soğutuyor.
Soğuk savaş konseptide çok iyi hocam cod cold war u beğenmedim ama 2010 black ops hastasıyım eski ismimden anlarsın zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
2042'nin iyileşme ihtimali var mı? CoD 2019 ile arasında kaldım.

Başta yorumlara ve ilk incelemelere dayanarak ben de çok ön yargılıydım fakat yılbaşında satın alıp şans vermeye karar verdim ve o günden beri düzenli olarak 2042 oynuyorum. Bazı buglar, optimizasyon sıkıntısı ve ufak tefek eksiklikler dışında göze batan bir şeyle karşılaşmadım. Karşılaşmalar yağ gibi akıyor, özellikle 128 kişilik haritalardaki o savaş atmosferi çok iyi. R5 3600X ve 2060S sistemde Ultra / Yüksek ayarlarda 80-100 FPS arası değer alıyorum. Zamanla oyundaki tüm sorunların giderileceği inancındayım.

Bu konuyu 2023 yılında hortlatmamız gerektiğini düşünüyorum. Evet, bilen arkadaşlar online olarak hangi BattleField sürümünde oyuncu sayısı fazladır?

Bu konuyu 2023 yılında hortlatmamız gerektiğini düşünüyorum. Evet, bilen arkadaşlar online olarak hangi BattleField sürümünde oyuncu sayısı fazladır?
Oyuncu fazlalığı olarak 2042 ve 5. oyun fakat kalite ve atmosfer olarak bence hala Battlefield 1 daha iyi. Hile bakımından 5. oyun oynanmaz bile.

Geri
Yukarı