En iyi bedava antivirüs programı nedir?

EfeWasHere

Picopat
Selam, sorum basit. (bakış açınıza göre karmaşık da olabilir. 😁) genel olarak (hafiflik, hız, virüsleri bulma doğruluğu vs. vs.) Sizce en iyi antivirüs nedir? Ben bilgisayarımda BitDefender Free Antivirus kullanıyorum, ama Kaspersky ve TotalAV de iyi diye biliyorum. Avast ve AVG zaten (neredeyse) aynı şey gibi, ama ikisi de kötü :D. Diğerlerini pek bilmiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Selam, sorum basit. (bakış açınıza göre karmaşık da olabilir. 😁) genel olarak (hafiflik, hız, virüsleri bulma doğruluğu vs. vs.) Sizce en iyi antivirüs nedir? Ben bilgisayarımda BitDefender Free antivirus kullanıyorum, ama Kaspersky ve totalav de iyi diye biliyorum. Avast ve AVG zaten (neredeyse) aynı şey gibi, ama ikisi de kötü :D. Diğerlerini pek bilmiyorum.

Kaspersky.

Selam, sorum basit. (bakış açınıza göre karmaşık da olabilir. 😁) genel olarak (hafiflik, hız, virüsleri bulma doğruluğu vs. vs.) Sizce en iyi antivirüs nedir? Ben bilgisayarımda BitDefender Free antivirus kullanıyorum, ama Kaspersky ve totalav de iyi diye biliyorum. Avast ve AVG zaten (neredeyse) aynı şey gibi, ama ikisi de kötü :D. Diğerlerini pek bilmiyorum.

Kaspersky ama bilinçli bir kullanıcı isen antivirüs gereksiz Defender yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı