En İyi Cevap Ödülü - Haziran 2018

Şimdi yanlış anlamadıysam sadece hataları çözüme kavuşturursak ve en iyi cevap alırsak sayılacak. Sistem toplama ve diğer öneriler sayılmıyor yani.

Şimdi yanlış anlamadıysam sadece hataları çözüme kavuşturursak ve en iyi cevap alırsak sayılacak. Sistem toplama ve diğer öneriler sayılmıyor yani.
Sistem toplama gibi görüş ayrılıklı konular olmayacak. Yani en iyi cevaplar herkes tarafından kabul edilen evrensel cevaplar olacak. Oyun hataları çözümü, Windows mavi ekran çözümü gibi konular "Soru" konusu olarak açılıyor.

Mademki kazanamıyorlar ödül moderasyon ekibindeki kişilere en iyi cevap olarak seçmemiz gerekmiyor darılmaca olmasın. :D

Mademki kazanamıyorlar ödül moderasyon ekibindeki kişilere en iyi cevap olarak seçmemiz gerekmiyor darılmaca olmasın. :D
Amaç ödül kazanmak değil, insanlara yardım etmek olduğu için En iyi cevap kime giderse gitsin fark etmeyecektir.

Arkadaşalar selam. Ay sona erdi. Kazananları açıklama vakti :)

Benim tespitim şu şekilde:
  • Icosahedron
  • AkilGuNdoGaN
  • karakule
Siz de kontrol edin, bir aksilik yoksa arkadaşlarımızdan adreslerini talep edeceğim hediyeler için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşalar selam. Ay sona erdi. Kazananları açıklama vakti :)

Benim tespitim şu şekilde:
  • Icosahedron
  • AkilGuNdoGaN
  • karakule
Siz de kontrol edin, bir aksilik yoksa arkadaşlarımızdan adreslerini talep edeceğim hediyeler için.
Bizimle hangi kanallardan irtibata geçilecek? Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı