En iyi dizüstü bilgisayar

Yer
Bornova, İzmir, Turkey
Merhaba arkadaşlar ben dizüstü bilgisayar almak istiyorum ama markaları tanımadığım için hangi markanın hangi modeli iyi bilemiyorum bana ilk 3'ü sıralarmısınız

Not:Ram miktarı önemli değil 8 veya 16 GB olsa yeter.
Not 2:Kesinlikle SSD olmalı fakat boyutu 250 GB olsa yeter

Oyun için en iyiler: Asus - MSI - Dell (Dell'in iyi ekran kartlı modeline denk gelmek zor, Alienware da aşırı pahalı)

Bir alt kademe: Lenovo - Samsung

Fiyat/performans: Lenovo (genellikle) - Monster (ben kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla sorun çıkma ihtimali MSI'a göre daha yüksek)

Uzak durman gerekenler: Acer - Casper - Exper - HP - Toshiba (yeni alüminyum kasalılardan)

Benim kullanmış olduğum markalar: Samsung - Dell - Asus - Casper - MSI (Casper dışında diğerlerini tavsiye ederim)

ben monster kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedimm eğer sıkıntı bile çıksa firma laptobunu 2-3 gün içerisinde sana gönderiyor

@erenerg O konuda şu an için Monster'ın hakkını yiyemem. 4-5 yıl önce çok kötüydüler o konuda ancak şimdi iyi niyetli ve ilgili bir şekilde yaklaşıyorlar müşterilerine. Fakat gene de bazı serilerinde sık sorunla karşılaşıldığı için bir zaman sonra can sıkabiliyor. Umarım sen sorunsuz kullanırsın.

Monster bu aralar çok iyi iş çıkartıyor. Daha geçen gün elime bir Monster makine geçti. İ7 47XX (modeli hatırlamıyorum) işlemci, 16 gb ram ve Gtx 870 vardı. İçinde 1 TB çok güzel bir HDD vardı. Kasası çok hoşuma gitti. Sanki ısınması imkansız gibi bir duruşu vardı. Kullanılan malzemeler çok kaliteli. Monster'in modellerine bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı