Piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayar nedir?

@Tuğra Akın Casper Excalibur ve ASUS ROG serisi arasında kaldım. Hocam. Bir de kuzende Excalibur var bende kullandım gayet güzel.

Ne demek istediniz hocam?

Casper neden alınmaz?

Forumda Casper alanların şikayetleri bitmek bilmiyordu, az araştırsan Casper almaman gerektiğini anlarsın zaten. ASUS, HP, MSI varken Casper alınmaz.

Casper neden alınmaz?

Forumda Casper alanların şikayetleri bitmek bilmiyordu, az araştırsan Casper almaman gerektiğini anlarsın zaten. ASUS, HP varken Casper alınmaz.

Elimdeki bilgisayar neredeyse 13 yıllık CS:GO Witcher RDR2 GTA 5 gibi sayamayacağım oyunu açtı oynattırdı şimdilerde yaş gereği sorunlar var değiştirme zamanım geldi yıllardır kullandığım marka ve aynı markanın son nesili en yakınımda var hiç de sorunu yok o yüzden almamda sakınca yok gibi duruyor.

Excaliburada çok sorun çıkıyor çoğu kişi şikayetçi bu bütçede kesin olarak kaliteli bir ASUS çok daha iyi olur.

Tamamdır hocam çok teşekkürler <3

Bana göre ROG Flow X16. 3070 Ti ekran kartı var ve katlanabiliyor ayrıca aşırı ince, ancak varsayımlarıma göre birazcık ısınabilir. Üstüne üstlük eğer XG Mobile adlı eklentiyi alırsanız bilgisayara 3080 Ti bağlayabiliyorsunuz.

Tabi Türkiye'de stok bulabilirseniz :)

Bana göre ROG Flow X16. 3070 Ti ekran kartı var ve katlanabiliyor ayrıca aşırı ince, ancak varsayımlarıma göre birazcık ısınabilir. Üstüne üstlük eğer XG Mobile adlı eklentiyi alırsanız bilgisayara 3080 Ti bağlayabiliyorsunuz.

Tabii Türkiye'de stok bulabilirseniz :)

Fiyat nedir hocam.

@Tuğra Akın ASUS serilerinde ve genel olarak Intel'lerde ısınma sorunu varmış öyle okudum özellikle ASUS ve HP modellerinde Intel olanlarda doğru mudur hocam.

Son düzenleme:
Bu fiyata bu tasarım ne? Ben DJ seti almak istemedim ki.

Al abicim 92 bin liralığı, bak işte ömürlük.
Zevk, ben DJ seti almak istiyorum mesela yanına da laptop almak istiyorum, ikisini adam toplamış bana, daha ne istiyorsun?

Fiyat nedir hocam.

@Tuğra Akın ASUS serilerinde ve genel olarak Intel'lerde ısınma sorunu varmış öyle okudum özellikle ASUS ve HP modellerinde Intel olanlarda doğru mudur hocam.

Bende ASUS kullandım ısınma sorunu yaşamadım(soğutucu ile kullandım) ama diğer modeller hakkında bir fikrim yok ASUS ROG kullanan birisi varsa o cevaplarsa daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı