En iyi ekran kaydetme uygulaması PC

Ne Relive da, ne de OBS de, kaliteli bir video kaydı alamadım. Halbuki sistemim gayet iyi ve kaydettiğim videolar hiç net değildi. Bunun sebebi nedir ben anlamadım? Her türlü Bitrate verdim her türlü ayarı denedim ama nafile. LoL videoları kaydetmek istiyorum mesela Youtube'da Elwind diye biri var E-spor oyuncusu, onun videoları çok kaliteli ya onun aldığı gibi kayıt almak istiyorum.

Bende FHD kayıt alıyordu. En son ne zaman kullandınız?

2 hafta geçmedi üstünden, BeamNG.drive oyunu kaydetmek için kullandım ama cidden piksel piksel anadoluydu. Sistem özellikleri sorarsan:
GTX 1650
AMD FX-6100
1366x768 monitör kullanıyorum acaba piksel düşüklüğünden mi kötü kaydediyor?
Bu arada shadowplay ile kaydettiğimde ekranda ne görülüyorsa video da o kalitedeydi.

2 hafta geçmedi üstünden, BeamNG.drive oyunu kaydetmek için kullandım ama cidden piksel piksel anadoluydu. Sistem özellikleri sorarsan:
GTX 1650
AMD FX-6100
1366x768 monitör kullanıyorum acaba piksel düşüklüğünden mi kötü kaydediyor?
Bu arada shadowplay ile kaydettiğimde ekranda ne görülüyorsa video da o kalitedeydi.
Olabilir. Canlı dersleri ve arada CS:GO maçlarını onunla kaydediyorum FHD olarak kaydediyor. Başka oyunlarda oluyor mu?

OBS en iyisi denilebilir. Tabi ayarlarını kavramak biraz zaman alabilir. Bandicam'in ücretsiz versiyonu yazı ekliyor ve 10 dakika kuralı var. O yüzden ücretsiz aranıyorsa Bandicam'den uzak durmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı