En iyi F/P Yiyecek

@BERWAR 'a katılıyorum. Geçenlerde bir yazı okumuştum. Kanan Caratay diye bir beslenme uzmanı at etli salam, sucuk, sosis vb. şeylerin sağlıklı ve leziz olduğundan bahsediyordu. ( Kanan Caratay diye birisi yoktur tamamen mizah amaçlıdır.)
O kadın deli ya. :D Onu yeme bunu yeme, şunu ye, bu millet ne yiyecek be teyze?

Bi ara millete yemeyin diyor ama kendisi yiyor diye caps falan çıkmıştı. O aklıma geldi. :D
Caps değil de bunu buldum. :)
canan-karatay-bu-kez-fena-yakalandi--1986658.Gif

Mc Donalds'da gamer's menu var. 30 Tl civarına. Bence bayağı F/P.
Hocam 3-5 TL' ye karnımızın doyduğunu varsayıp bunun F/P olduğunu savunuyorsak. O dediğinizi yerken altımıza bırakmayalım, çok afedersiniz.
Ama bence en F/P ürün, yumurtadır aga. Şimdi 1 koli yumurta yanlış olmasın 7-8 TL galiba, içinde 30 tane var. Ordu doyar yemin ediyorum.

O dediğinizi yerken altımıza bırakmayalım, çok afedersiniz.
Hocam bunu okuyunca aklıma bişey geldi söylemeden edemeyeceğim. Ailem il dışındaydı eniştemle kalıyordum. Eniştem toplantıda bir firmanın sahibini bağlamak için yemeğe çıkarmıştı. Hiç görmediğim biryere gitmiştik. Nasıl anlatayım bir meze getiriyolar zaten onunla doyuyorsun. Etleri felan efsaneydi. Eniştem oraya 900 tl civarında bir para ödemişti. Eve geldiğimizde ben tuvalete gitmeye kalktığımda. Arkamdan bi ses geldi. Bi baktım eniştem yanıma teleport atmış. 900 tl verdim ne tuvaleti deyip beni dövmüştü. Hiç unutmam :D

Bim'de satılan burger içinde 6 tane burger var ve fiyatı 2.75 TL yanına birde ekmek o da 1 TL, baş taçı olarak Light Le'Cola(Diyet falan diye değil tabii ki diğerinden azıcık daha ucuz oluyor) o da 95 kuruş kaç etti 4.7 TL kalan 30 kuruş ile küçük kek alırsınız tatlı niyetine toplam 5 TL afiyet olsun. @Silinen üye Senin nicki her gördüğümde aklıma Lady Fyre geliyor allah affetsin.

Hocam bunu okuyunca aklıma bişey geldi söylemeden edemeyeceğim. Ailem il dışındaydı eniştemle kalıyordum. Eniştem toplantıda bir firmanın sahibini bağlamak için yemeğe çıkarmıştı. Hiç görmediğim biryere gitmiştik. Nasıl anlatayım bir meze getiriyolar zaten onunla doyuyorsun. Etleri felan efsaneydi. Eniştem oraya 900 tl civarında bir para ödemişti. Eve geldiğimizde ben tuvalete gitmeye kalktığımda. Arkamdan bi ses geldi. Bi baktım eniştem yanıma teleport atmış. 900 tl verdim ne tuvaleti deyip beni dövmüştü. Hiç unutmam :D
E o da güzelmiş hocam, gerçi 900 TL sadece F/- yiyecek olmuş ama neyse... :) Geçmiş olsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı