En iyi Far Cry oyunu hangisi?

En son çıkan serisi neyse onu oyna evet 3 efsaneydi fakat 2012 de. Hiç 2020'lerde çıkan oyun ile 2012 de çıkan bir olur mu benim en zevk aldığım seri Primal'dı bu M.Ö muhabbeti beni sarıyor ilkel hayvanlar taş sopa mızrak ilgini çekiyorsa ona bir bak hikayesi de fena değildi bence.

6 oynadım grafik bakımından geriye gitmiş ve aşırı baydı. 7 saat zorla oynadım en son dedim kendime değmez vakit harcamaya sildim duruyor kenarda ederi Max 30 TL bu oyunun.
3ü baya bi oynamıştım eskiden ama sonrası yoktum seride, ACreed serisi de hep aynı ona bakarsak? Öyle değil mi?

Ubisoft seneryo tarafına biraz daha yüklenseydi Far Cry 4 en iyisiydi lakin getirdiği yenilik oynayış ve oyuncuya duygu aktarımı konusunda en iyisi 3'tür hocam.

3Ü bayağı bir oynamıştım eskiden ama sonrası yoktum seride, acreed serisi de hep aynı ona bakarsak? Öyle değil mi?

Tamamda 6.oyun 5.oyundan bile kötü grafik ve o renk paleti aşırı dandik duruyor. Silah tepkileri araçlar map olarak geriye gitmiş ben sevemedim gitti. Sevene laf etmem ama Far Cry 3 220 saatim var multi dahil. İlk oynadığım zamanları hatırlıyorum grafikleri efsaneydi GTX 550 Ti ile zorlanarak oynuyordum hikaye ve grafik tarafı en iyi oyun 3.oyun benim için.

Zaten 3'ten sonraki oyunları birbirinin aynısı diyebiliriz. 3'ten sonra ciddi bir değişiklik yapmadılar ve 10 senelik oyun olmasına rağmen hâlâ günümüzdeki birçok oyuna taş çıkarabilir. Bence seriyi tadında bırakın derim, 3. oyunundan sonra daha da oynamayın. Her serisini en az bir saat olsa da oynadım fakat gerçekten değmiyor :(
@UnFrGvnG 26 TL'ye ortalama hikayeye sahip olan bir oyun bulmuşsun ve hâlâ çok düşünüyorsun. Al gitsin, 26 TL'ye dışarıda bir döner anca alırsın. Bir gün döner yeme ve bu oyunu al, parasına kesinlikle değecektir.

Zaten 3'ten sonraki oyunları birbirinin aynısı diyebiliriz. 3'ten sonra ciddi bir değişiklik yapmadılar ve 10 senelik oyun olmasına rağmen hâlâ günümüzdeki birçok oyuna taş çıkarabilir. Bence seriyi tadında bırakın derim, 3. oyunundan sonra daha da oynamayın. Her serisini en az bir saat olsa da oynadım fakat gerçekten değmiyor :(
@UnFrGvnG 26 TL'ye ortalama hikayeye sahip olan bir oyun bulmuşsun ve hâlâ çok düşünüyorsun. Al gitsin, 26 TL'ye dışarıda bir döner anca alırsın. Bir gün döner yeme ve bu oyunu al, parasına kesinlikle değecektir.
Para meselesini yapmıyorum ben, birtane oyun alıcam, hangisi aralarında iyiyse onu alıyım diyorum. Multiplayer özelliği kaldırılmış diye biraz düşündüm sadece.

Geri
Yukarı