En İyi FIFA Oyunu Hangisi?

Merhabalar, orijinal bir futbol oyunum olsun istiyorum, FIFA' da karar kaldım. Peki, oynanışı bakımından en çok hangi oyunu beğendiniz ? Hala oynayan insan sayısının fazla olması da benim için bir kriter. Ultimate Team falan bakarız :) PC'de oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, orijinal bir futbol oyunum olsun istiyorum, FIFA' da karar kaldım. Peki, oynanışı bakımından en çok hangi oyunu beğendiniz ? Hala oynayan insan sayısının fazla olması da benim için bir kriter. Ultimate Team falan bakarız :) PC'de oynayacağım.
FIFA 2007. Hakeme top çarptığında bizim takıma gol veriyordu falan :D

Origin Access'ten üyelik alarak Fifa 17'yi dene, beğenirsen de Fifa 18'i satın alırsın.

İninal karta sahibim :)

Mantıken en son çıkan daha geliştirilmiş olduğu için onu alabilirsin.

Geliştirilmiş olmasından daha çok ( kadro vs. zaten dolu internette modlar dönüyor ) oynanış bakımından en çok hangi oyun zevk verdi o daha önemli benim için. Şimdi bakıyorum fiyatlara FIFA 16, 27 TL iken FIFA 17, 80-90 TL. Aralarında kocaman bir oynanış farkı yoksa sırf güncel kadro ve grafikleri yüksek diye FIFA 17' ye o kadar para vermenin ne manası var ? Maksat eğlenmek değil mi, e buna göre de oynanışı zevkli oyunu almak daha mantıklı :D

Geliştirilmiş olmasından daha çok ( kadro vs. zaten dolu internette modlar dönüyor ) oynanış bakımından en çok hangi oyun zevk verdi o daha önemli benim için. Şimdi bakıyorum fiyatlara FIFA 16, 27 TL iken FIFA 17, 80-90 TL. Aralarında kocaman bir oynanış farkı yoksa sırf güncel kadro ve grafikleri yüksek diye FIFA 17' ye o kadar para vermenin ne manası var ? Maksat eğlenmek değil mi, e buna göre de oynanışı zevkli oyunu almak daha mantıklı :D
Fifa 17 ve Fifa 16 arasında bayağı fark var aslında.
Ama Fifa 18'in çıkmasına bu kadar kısa süre kala onu beklemen daha mantıklı olur birini satın almaktansa.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı