En iyi FIFA oyunu nedir?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Hayatım boyunca hep PES oynadım. Ama FIFA oynayasım çok var. Hızlı kontroller falan beni içine çekti. PES 21'de maşallah kamyon sürüyorum Messi bile topu arkasına çekemiyor. O yüzden FIFA'ya bir şans vermek istiyorum. Ancak ben Online kısım ile ilgilenmiyorum. İlgilendiğim kısım kariyer falan. Ancak Enis Kirazoğlu'ndan izlediğim kadarıyla FIFA 21 aşırı seviyede hatalıymış. O yüzden bunu oynayasım yok. Aklımda FIFA 19 oynamak var FIFA 19 iyi midir? Siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatım boyunca hep pes oynadım. Ama FIFA oynayasım çok var. Hızlı kontroller falan beni içine çekti. PES 21'de maşallah kamyon sürüyorum messi bile topu arkasına çekemiyor. O yüzden FIFA'ya bir şans vermek istiyorum. Ancak ben Online kısım ile ilgilenmiyorum. İlgilendiğim kısım kariyer falan. Ancak enis kirazoğlu'ndan izlediğim kadarıyla FIFA 21 aşırı seviyede hatalıymış. O yüzden bunu oynayasım yok. Aklımda FIFA 19 oynamak var FIFA 19 iyi midir? Siz hangisini önerirsiniz?

FIFA 21 alın bu arada FIFA 19'dan sonra çıkan FIFA oyunları FIFA 19'un yamalı hali.

FIFA 16 der susarım...

Hocam hepsi aynı. 13 e kadar PES , 21'e kadar FIFA oynamış ve 21 den sonra da PES' e dönmüş birisi olarak söylüyorum. FİFA'nın en sevdiğim yanı pas oyununu istediğin gibi yapabilmen ve dediğin gibi akıcılık. İmkanın varsa 21 oyna en azından kadrolar güncel olsun. Enis'in dediği buglar da oyunu oynatmayacak düzeyde değil. Kim bilir denk bile gelmezsin belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı