POCO F4'te HyperOS güncellemesi yapılmalı mı?

Doğrudur hocam, Xiaomi yazılım konusunda biraz geri bir firma diye duydum sürekli ama şimdilik bir sorun yaşamadım.

Aceleniz yok ise kararlı sürümü bekleyin o zaman, kafanızda soru işareti kalmaz.
Geri bir firmaydı. Artık bana göre değil. İnsanlar iOS e bayılıyor ancak olay bence iOS de değil iOS te stabil olması için anlaşılmış Instagram WhatsApp gibi uygulamalar. Siz de kullanıyorsunuz HyperOS berbat mı?

Geri bir firmaydı. Artık bana göre değil. İnsanlar IOS'e bayılıyor ancak olay bence iOS de değil IOS'te stabil olması için anlaşılmış Instagram WhatsApp gibi uygulamalar. Siz de kullanıyorsunuz HyperOS berbat mı?

Tıkladığımızda açılmayan ya da sorun yapan şey yok şu anlık, Allah bozmasın memnunum hocam.

Geri bir firmaydı. Artık bana göre değil. İnsanlar iOS e bayılıyor ancak olay bence iOS de değil iOS te stabil olması için anlaşılmış Instagram WhatsApp gibi uygulamalar. Siz de kullanıyorsunuz HyperOS berbat mı?
Geçtiniz mi hocam? Ben de geçmeyi düşünüyorum.

Aynı cihazı kullanmayan kişilerin yorumlarını çok önemsememenizi tavsiye ederim. Her cihazın uyumu farklı oluyor. Ben port olarak mi 10t Pro'da kullandım çok stabil ve verimliydi başka birisi tam tersi sorunla karşılaşıyor vs.

Merhaba POCO F4 kullanıyorum dün yaptım güncellemeyi ilk bașlarda biraz kasmalar oluyordu birkaç defa yaptığım ayarlardan sonra yeniden bașlattım takılmalar gitti. PUBG 60 FPS alıyordum hâlâ 60 FPS alıyorum. Hatda HDR için 60 FPS yok diye hatırlıyorum șimdi var yanlıș hatırlıyoda olabilirim. Pil normal eskisi gibi gidiyor.

Son düzenleme:
Merhaba POCO F4 kullanıyorum dün yaptım güncellemeyi ilk bașlarda biraz kasmalar oluyordu birkaç defa yaptığım ayarlardan sonra yeniden bașlattım takılmalar gitti. PUBG 60 FPS alıyordum hâlâ 60 FPS alıyorum. Hatda HDR için 60 FPS yok diye hatırlıyorum șimdi var yanlıș hatırlıyoda olabilirim. Pil normal eskisi gibi gidiyor.
Ben ara sıra brawl stars oynarım ancak benim için 120 FPS olması önemli. Bir arkadaşım Note 12 Pro telefonunu güncellemiş ve bs de 120 FPS i yapamadık.

Geri
Yukarı