En iyi futbolcu kim?

Messi'nin soğuk biri olduğunu sanmıyorum sadece Ronaldo gibi fenomen olma amacı gütmüyor. Futbol yeteneği olarak da Messi ile başkalarının karşılaştırmak komik bir şey. Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu hatta sporcudur kendisi.

İfadeler: WTC

Gelmiş geçmiş Maradona tartılşılmaz adam neredeyse tek başına dünya kupasını aldırttı. Messi günümüzün en iyi futbolcusudur.

Gelmiş geçmiş en iyi futbolcum Messi'dir.

Aktif (Form) olarak en iyi 11'im;

Neuer
Davies Ramos Skriniar TAA

de Jong Kroos
Sancho Messi

Kane Lewandowski

Unutmayın ki aktif (form) olarak hazırladım, Ronaldo bu sene formsuz olduğu için koymadım.
Sancho ve de Jong performansıyla bu kadroya girmeyi haketti. van Dijk'ı da koymadım çünkü bu sene sakatlandı ve fazla forma giyemedi. Skriniar ve de Ligt arasında kalmıştım. Skriniar'ı koydum. Mbappe'yi severim ancak dün oynanan City maçında gözümden düşmesine sebep oldu. Haaland ise Cebelitarık maçından sonra formu düştü 5-6 maç gol atamadı, sonrasında Werder Bremen maçıyla suskunluğunu bozdu. O yüzden liginde hem asist kralı hemde gol kralı olan Kane'yi koydum. Lewandowski'yide anlarsınız zaten.Umarım beğenirsiniz. Ne alaka şimdi dersenizde içimi dökmek istedim sıkıntıdan.
Diziliş olarak yapmıştım bozulmuş.

Kaleci Oblak, defans Van Djik, orta saha Ngolo Kante, forvet Messi.

Kaleci: Taffarel, Dida, Defans: Maldini veya Carlos Alberto, Orta Saha: Zidane veya Zico, Forvet: Cruyff, R9, Drogba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…