En iyi GTA karakteri sizce kim?

Bence Niko çünkü diğer karakterlere kıyasla kendimi Niko'nun yerine daha kolay koyabiliyorum. Ya niko görmemiş ya da biz evde kalmaktan Niko'ya dönüşmüşüz bilmiyorum :D

GTA serisi hiçbir zaman hikâye ile ön plana çıkmadığı için hiçbir karaktere iyi diyemiyorum. Fakat gerçekten hikâye ile öne çıkan ve bana hikâyesini merak ettiren tek karakter Niko olmuştu. Hele ki GTA 4'de kötü sonu seçerseniz üzülebilirsiniz bile. Ha eğer GTA'dan çıkıp Rockstar bünyesinde bakacaksak Arthur Morgan gibi bir karakter varken diğerleri hiçbir şey.

GTA serisi hiçbir zaman hikâye ile ön plana çıkmadığı için hiçbir karaktere iyi diyemiyorum. Fakat gerçekten hikâye ile öne çıkan ve bana hikâyesini merak ettiren tek karakter Niko olmuştu. Hele ki GTA 4'de kötü sonu seçerseniz üzülebilirsiniz bile. Ha eğer GTA'dan çıkıp Rockstar bünyesinde bakacaksak Arthur Morgan gibi bir karakter varken diğerleri hiçbir şey.
Her oyunu RDR2'ye bağlayan adam. 😁 😁

Her oyunu RDR2'ye bağlayan adam. 😁 😁
O kişi @Arkham Kn1ght hocam. Ben RDR2'yi çok seviyorum fakat neredeyse hiçbir konuda bahsettiğimi hatırlamıyorum. Burada GTA'dan bahsediliyor ve GTA'da Rockstar'ın oyunu. İllaha ki bir noktada Bully, her ne kadar ilk iki oyun onlara ait olmasa da Max Payne ve Red Dead serisinden bahsedilecekti.

Cj demeyen anlamıyordur.

Ne alakası var hocam? CJ kadar sade bir karakter görmedim. San Andreas'ta bir sürü manyak varken CJ daha sade bir ayakçı kalıyor yanlarında. Ona göre dışında tommy daha sert bir karakter.

Ne alakası var hocam? Cj kadar sade bir karakter görmedim. San Andreas'ta bir sürü manyak varken cj daha sade bir ayakçı kalıyor yanlarında. Ona göre dışında tommy daha sert bir karakter.

Şaka yapmıştım hocam alınmayın lütfen. Çok ciddisiniz.

O kişi @Arkham Kn1ght hocam. Ben RDR2'yi çok seviyorum fakat neredeyse hiçbir konuda bahsettiğimi hatırlamıyorum. Burada GTA'dan bahsediliyor ve GTA'da Rockstar'ın oyunu. İllaha ki bir noktada Bully, her ne kadar ilk iki oyun onlara ait olmasa da Max Payne ve Red Dead serisinden bahsedilecekti.
Bende RDR2'yi çok severim. Bana göre en iyi hikayeli oyun şuan. Benim mesaj troll zaten. 😁

Geri
Yukarı