En iyi GTA oyunu hangisi?

En iyisi GTA 5'ti. Hiç San Andreas falan savunmayacağım. Her çıkan oyun bir öncekinden güzel oluyor.
Rockstar gör bunu gör.

Hikaye sıralamam : GTA San Andreas > GTA IV > GTA Vice City > GTA V > GTA III > GTA Chinatown Wars > GTA Liberty City Stories.

Grafik ve Oynanış Çeşitliliği Olarak : GTA V > GTA IV > GTA San Andreas > GTA Vice City > GTA III >GTA Liberty City Stories > GTA Chinatown Wars.

Kişisel bir sıralama olduğunu unutmayalım :)

En iyisi GTA 5'ti. Hiç San Andreas falan savunmayacağım. Her çıkan oyun bir öncekinden güzel oluyor.
Rockstar gör bunu gör.
Oyun sektörü çok hızlı ilerliyor. 2002 yılında GTA Vice City nimet gibi oyundu. Şimdi GTA 5 ile oynanış ve grafiğini karşılaştıramayız zaten. Hikaye karşılaştırması yapılabilir sadece. 2002 yılındaki imkanlarla yapılan en iyi gta oyunudur bence. 2020 yılındaki imkanlarla GTA Vice City tekrar yapılsa tadından yenmez.

GTA IV= GTA SA= GTA 3= GTA VC> GTA 5 😛
Şaka bir yana hepsini seviyorum. Ancak benim için GTA 4 inanılmaz deneyimler yaşattığından sanırım GTA 4'ü hep ayrı tutacağım.

Neyse konuyu çok saptırdım. Sıralamam da bu şekilde: (oyunların çıktığı zamanlara göre hikaye kıyaslaması, grafik değil)

GTA Vice City > GTA San Andreas > GTA 4 > GTA 5
Oynanış?
Hikaye ve oynanış olarak Gta IV; karakter olarak Claude, CJ ve Thomas Vercetti; grafik olarak Gta V. Ayrıca LCS ve VCS' nin pre-sequel anlatımı hoş ve kaliteli.
Aynen Thomas Vercetti'yi bende çok severim, onun adı Tommy Vercetti ama olsun😅.

Geri
Yukarı