En iyi GTX 970 markası

Majestic(Osman)

Hectopat
Daha fazla  
Bütün GTX 970 modellerinin FPS değerlerini gösteren bir oyun testi tablosu var mı? Soğutma, sessizlik, performans anlamında en iyisi hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutma ve performans konusunda Evga'yı tek geçerim. Evga'nın ACX modelinde bakır borulardan bir tanesi Gpu'ya değmiyor ve buna rağmen kart tam yükte 62 dereceyi geçmiyor (Gtx 970 acx). Buna rağmen bu firma ACX2 modelini piyasaya sürdü. Sonra Asus ve Gigabyte soğutma konusunda çok başarılı. Msı bütçe dostu olur genelde. Yani benim fikrimce şöyle.
1. Evga.
2. Gigabyte=Asus.
3. Msı.

Evga hangi model tam olarak yazar mısın? Ben bencmark testlerine falan baktım hepsinin. En iyi performansı veren AMP Extreme Edition GTX 970. Ayrıca ülkemizde bulunmamaktadır.

Benim anlamadığım Zotac kötü mü? En iyi FPS Zotac Extreme veriyor. Bahsettiğiniz hata ACX 2.0 da mevcut mu?

Fps'ye diyecek bir şeyim yok. Zotac'ı Gtx 700 serisinde önermiyoruz. Recep hocamda tavsiye etmez.. Isınma ve ses problemi var. Fakat Zotac bu sorunu Gtx 900 serisinde aşmış sanırım.

Tekrar söylüyorum. Zotac Amp Edition saat ve bellek hızlarını en yüksek veren firmadır(en azından ben böyle tecrübe ettim). Fakat konu soğutmaya geldiği zaman başarısız bir soğutma kartı ısıtır ve Fps'yi düşürür. Aldığınız yüksek saat ve bellek hızı elinizde patlar.

Bahsettiğim Zotac'ın modelinde soğutmanın kötü olduğunu kanıtlayabilir misiniz? Yani bunu kanıtlayan bir test vs. yok mu? Evga ya da Zotac almayı planlıyorum. Gtx 970 alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı