En iyi hikayeli oyunlar

Dostum, ilk oyundaki ismi cismi belli olmayan oyun boyunca yüzlercesini vurduğumuz NPC'lerin bir tanesinin teki üzerinden dram döndürelim nasıl fikir?
Hikayesini doğru anlayıp dinlememisseniz böyle düşünürsünüz oyunu herkesin hikayesi yüzünden beğenirken ona kötü demeniz bana sacma geldi oyunu ya oynamadınız ya da doğru düzgün oynamadiniz.

Hikayesini doğru anlayıp dinlememisseniz böyle düşünürsünüz oyunu herkesin hikayesi yüzünden beğenirken ona kötü demeniz bana sacma geldi oyunu ya oynamadınız ya da doğru düzgün oynamadiniz.
Olanı söylüyorum aga aşırı dandik ikinci oyunun senaryo işleyişi becerememişler.
Aynı konsepte sahip olup kaliteli işleyenler Dishonored serisi, Legacy Of Kain serisi, Nier Replicant.

Nerde o Last Of Us serisi?
1. Oyun Hollywood senaryosu.
2. Oyun tuvalette yazılmış senaryo.
İlk oyunun senaryosundan bende memnun ayrılmadım. Bolca film, dizi, oyun tüketen biriyseniz, ilk oyunun hikayesi aşırı klişe ve tahmin edilebilir ne yazık ki. Gerçekten güzel işlenmiş ve anlatılmışsa klişe olsa da güzel olabilir, ama olamamıştı. İkinci oyunu oynayamadım henüz o yüzden eleştiri yapamayacağım ama, farklı bir karakter perspektifinden anlatılmış olması belki ilk oyundan daha iyi olmuş olabilir gibi hissediyorum, ama bilmiyorum tabi sadece yorum yapıyorum.

Geri
Yukarı