En iyi internet sağlayıcısı hangisidir?

Türknet'i deneyin. Taahhüt yaptırmıyorlar bildiğim kadarıyla. Memnun kalırsanız Türknet ile devam edersiniz. Ha, bana soracak olursanız şuan kendimin de kullandığı Turkcell Superonline Fiber bana göre en iyisi. 2 yıldır kullanıyorum gerek Download/upload gerek ping konusunda üzmedi. Ama fiyatlar yüksek.

Türkiye de en iyi diye bir kavram olduğunu zannetmiyorum. 😁 Zaman zaman hepsinde belli başlı sorunlar çıkıyor. Sizin bulunduğunuz bina hangi altyapıyı destekliyor ilk önce onları araştırın. Vodafone kullanıyorum, bina da kutusu olduğu için. Superonline da kutusu var ama Vodafone 4 katı hız sunuyor. Müşteri hizmetleri ile tek tek görüşmeniz de size daha çok fayda sağlayacaktır.

Türknet'i deneyin. Taahhüt yaptırmıyorlar bildiğim kadarıyla. Memnun kalırsanız Türknet ile devam edersiniz. Ha, bana soracak olursanız şuan kendimin de kullandığı Turkcell Superonline Fiber bana göre en iyisi. 2 yıldır kullanıyorum gerek Download/upload gerek ping konusunda üzmedi. Ama fiyatlar yüksek.
bir arkadaşım türknet geçiş yaptı ama interneti kullanamadan iptal ettirdi baya sorunlar yaşadı türknetten
Alt yapın sağlamsa Superonline.
aklımda o var ama yeteri kadar iyi mi

Ben Netspeed öneriyorum. Türknet ile paketleri neredeyse aynı. Türknet'in destek sisteminin berbat olduğunu söylüyorlar ama Netspeed'e ben mail attığımda gün içerisinde yanıtladılar. Turkcell en kalitelisi ama çok pahalı verdiği internete göre.

Herkes kendi altyapısında iyidir.(Superonline, Vodafone, Türknet, KabloNET...vs.) Eğer TT altyapı kullanıyorsan ve altyapın da problemin yoksa fiyatına uygun İSS öneri verebiliriz. Başka altyapın yoksa TT'den başka ve sorunların varsa altyapında, TT'den kalmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı