En İyi İnternet Sağlayıcısı

Kablonet kullanıyorum. Sakın kullanma sorumlusu ben değilim. 75 Mbps hız, 25 MB download, 3 MB upload dediler, ama 25 Mbps hız, 600 KB download, 0.5 MB upload alıyorum ve 80 TL ödüyorum. Adalet nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Superonline kullanıcısıyım. 6.0 Mbps indirme, 1.0 Mbps yükleme hızına sahip bir tarife kullanıyorum. Ping'im ise 7 ms. Bu tarife için verdiğim ücret 79₺. 6 Mbps'lik bir internet için çok fazla fiyat ödediğimi düşünüyorum. Superonline'da kalıp tarife mi değiştirmeliyim yoksa farklı bir sağlayıcıya mı geçmeliyim? TürkNet'i biraz araştırdım. 100 Mbps'i 85₺ olan tarifesi cazip geldi ama güvenemiyorum. Birçok kişi bulaşma tarzında konuştu. Sizce ne yapmalıyım? Sizler kaç TL'ye ne kadar internet kullanlıyorsunuz? Not: Altyapım 35 Mbps destekliyor.

TürkNet sahtekar kardeş size VDSL diye ADSL veriyor bana öyle yaptı herkese öyle yaptı Kablonet'e geçtim süper 100 güldüren tarife 100 Mbps'e kadar download 5'de upload ben 95 Mbps alıyorum upload da 4.89 değer çok iyi ayrıca Fortnite'da 50 ping bazen 20-30'lara iniyor süper tavsiye ederim.

Kablonet kullanıyorum. Sakın kullanma sorumlusu ben değilim. 75 Mbps hız, 25 MB download, 3 MB upload dediler, ama 25 Mbps hız, 600 KB download, 0.5 MB upload alıyorum ve 80 TL ödüyorum. Adalet nerede?

Kardeş sen daha kullandığın tarifeyi bilmiyorsun millete yanlış bilgi veriyorsun.

Bu arada aradığında ekip gelip çözüyor sende hız düşme paketi var 67'den 24'de kadar hızın düşüyor ama modemini kapat aç düzelir düzelmesse ara benim her derdimi çözdüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı varsa Superonline. Kendim kullanıyorum 150 TL'ye 100Mbps alıyorum tabi turkcellilere olan bir paket kullanıyorum bu yüzden ucuz.

Ben doğru bilgi veririm. Şikayet var a git herkes şikayetçi.

Kardeş ben 5 senedir kullanıyorum 2 kere arıza oldu oda otomatik düzldi her firmanın var neden bahsediyorsun her markanın var gene yanlış bilgi verirsen seni şikayet etmek zorunda kalacağım burada yardımcı olmaya çalışıyoruz marka övmek değil doğruları konuşuyoruz.

Kardeş ben 5 senedir kullanıyorum 2 kere arıza oldu oda otomatik düzldi her firmanın var neden bahsediyorsun her markanın var gene yanlış bilgi verirsen seni şikayet etmek zorunda kalacağım burada yardımcı olmaya çalışıyoruz marka övmek değil doğruları konuşuyoruz.

İyi sen kazandın. 10. uyarıyı almak istemiyorum.

En iyi intarnet sağlıyıcısı diye bir şey yok altyapına göre değişiyor kimi TürkNet'de iyi bir intarnet alıyor kimi Millenicom biraz şans işi yani önerim taahhütsüz intarnetleri deneyin teker teker size en iyi intarnet sağlayan firma ile de anlaşın.

Geri
Yukarı