En iyi internet sağlayıcısı

en iyi sağlayıcı

• Oy verenlerin toplamı
    46

JahOver98

Centipat
Merhaba kafam şuan çok karışık ben D-Smart kullanıyorum. D-Smart bittiğinde TürkNete geçmeyi planlıyordum sonra bazı yerlere baktım çoğu insanda sorun oluyormuş internet falan alamıyorlarmış böyle böyle sorunlar varmış süperonline'nıda aynı ama ben süperonline kullandıgımda böyle sorunlar yoktu vallah şimdi soracaksınız neden d-smarta geçtin diye yani 100 veriyorduk süperonline daha ucuzmuş 60 tl :) sonra aldıgımız gibi 80 90 tl olduk internetide berbat hiç uğraşmasak 3 indirme hızını zar zor alırdık bence neyse devam edelim süperonlinenıda beğenmiyorlar anlamadım. Şimdi hangisine geçeyim süperbox demeyin cok pahalıymış :) sizce hangisi daha iyi? hangisinden daha az sorun olur biliyorum Türkiye gibi bir yerde en iyi internet sağlayıcısı bulmak zor. cevaplarınızı bekliyorum.

Alt yapım var: 15 mbps kadar
Milleni'de : 62 mbps :) şaşırdım.
portum: yok
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba kafam şuan çok karışık ben D-Smart kullanıyorum. D-Smart bittiğinde TürkNete geçmeyi planlıyordum sonra bazı yerlere baktım çoğu insanda sorun oluyormuş internet falan alamıyorlarmış böyle böyle sorunlar varmış süperonline'nıda aynı ama ben süperonline kullandıgımda böyle sorunlar yoktu vallah şimdi soracaksınız neden d-smarta geçtin diye yani 100 veriyorduk süperonline daha ucuzmuş 60 tl :) sonra aldıgımız gibi 80 90 tl olduk internetide berbat hiç uğraşmasak 3 indirme hızını zar zor alırdık bence neyse devam edelim süperonlinenıda beğenmiyorlar anlamadım. Şimdi hangisine geçeyim süperbox demeyin cok pahalıymış :) sizce hangisi daha iyi? hangisinden daha az sorun olur biliyorum Türkiye gibi bir yerde en iyi internet sağlayıcısı bulmak zor. cevaplarınızı bekliyorum.

Alt yapım var: 15 mbps kadar
Milleni'de : 62 mbps :) şaşırdım.
portum: yok Eki Görüntüle 552868
Tabi ki Superonline. Hemde ilk ay 100mbbit veriyorlar. 1Hazirana kadarda en az 50mbbit falan diyorlardı virüsten dolayı. Ama altyapiniz desteklemediği için o kadar alamayabilirsiniz. Bizde altyapı var ilk ay gerçekten 94 mbbit'i gördük. Modemlerde güzel. Tavsiyem Superonline.

Bu bölgesel olarak bile değişebilen bir konu. İnternetteki yorumlara bakmadan kendi çevrenizde, binanızda, komşunuzda hangi internet varsa onlara sorarak daha faydalı bilgi alabilirsiniz. Başlangıçta taahhüt olmayan firmalara başvurmanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Altyapınız kötüyse firma değiştirmeniz işe yaramaz. Superonline yerine aracı firmaları da tercih edebilirsiniz. Örneğin: Oris, Türknet veya Millenicom gibi. Aynı hizmeti hem daha ucuz hem de taahhütsüz sunuyorlar. Önemli olan iyi bir altyapı ve iyi bir modem.

Kablonet ile 100 mbps sınırsız internete TV kanalları ile beraber 82TL ödüyorum. Ancak bulunduğunuz bölgede altyapı olması şart bunun için. Ben çok memnunum.

Bu bulunduğunuz bölge ile alakalı mesela ben bulunduğum bölgede Türk Telekom dan 50 megabit bağlantı alıyorum altyapıyı araştırarak tercih etmelisiniz.

Altyapınız kötüyse firma değiştirmeniz işe yaramaz. Superonline yerine aracı firmaları da tercih edebilirsiniz. Örneğin: Oris, Türknet veya Millenicom gibi. Aynı hizmeti hem daha ucuz hem de taahhütsüz sunuyorlar. Önemli olan iyi bir altyapı ve iyi bir modem.
Hocam kuruluma 300tl verince tahahute gerek kalmıyor.(modem dahil değil.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı