En iyi ISS hangisidir?

gutibey

Picopat
Yer
Almería, İspanya
Merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam ve kullandığım terimler yanlışsa özür dilerim çünkü bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Adıyaman/Merkez'de yaşıyorum ve Türk Telekom kullanıyorum. Kullandığımız paket vaatlerine göre çok pahalı ve mart ayında bitecek, 24 Mbps pakete 230 lira falan diye saçmaladılar, yenilemek istediler. Biz de yarına erteledik. Açıkçası ben önerdiği fahiş fiyatlardan dolayı TT kullanmak istemiyorum fakat son zamanlarda gözüme TurkNet ve Millenicom gibi ISS'ler çarptı. 200 lirayı çok aşmadan, en iyi hızı ve uploadı falan vaat eden ISS sizce hangisidir? Altyapımı Millenicom ve TurkNet üzerinden sorguladım, 100 Mbps download 8 de upload gözüktü.

ISS öneri işi bölgeden bölgeye değişiyor, en net bilgiyi komşularınız verir.

Komşularım genelde kazık paket kullanıyor fakat hangi ISS olduğunu tam bilmiyorum. 24 Mbps pakete onlarda 200 üstü veriyorlardır herhalde.

TurkNet önermiyorum 3 haftadır fiber kurulumu için gelmediler.

Vallahi dediğim gibi hocam, kurulum işlerinden falan da pek anlamam.

Komşularım genelde kazık paket kullanıyor fakat hangi ISS olduğunu tam bilmiyorum. 24 Mbps pakete onlarda 200 üstü veriyorlardır herhalde.

Vallahi dediğim gibi hocam, kurulum işlerinden falan da pek anlamam.

Ben Türk Telekom'a başvurdum bana teklif sundular 220 TL 100Mbps fiber bu hafta içinde arayıp kurulum için gelmelerini söyleyeceğim.

Ben Türk Telekom'a başvurdum bana teklif sundular 220 TL 100Mbps fiber bu hafta içinde arayıp kurulum için gelmelerini söyleyeceğim.

Bize ise çok fahiş fiyat verdiler ancak Netspeed bayağı uygun gözüküyor, bir göz atacağım.

1673366132673.png

@Disty

Son düzenleme:

Geri
Yukarı