En iyi ISS hangisidir?

TurkNet en sağlamlarından birisi. @Singua hocam size gelmesi gereken TurkTelekom ekipleri değil miydi? Fiber kullanıyorsanız gelmesi gereken TurkNet değil TurkTelekom. TurkNet'e suç atmak gereksiz. Suçlu gelmediği için TurkTelekom.

GigaFiber altyapı bizzat TurkNet'e ait ama 100 mbps olan normal fiber altyapı TurkNet abonesi olsanız bile TurkTelekom'a ait. Ben GigaFiber kullanıcısıyım. Gayette iyi. En geç 3 iş günü içerisinde gelip işimi hallediyorlar. TurkNet adamdır.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama Altyapınızı buradan sorgulayın yüksek hızı destekliyorsa geçmenizi öneririm.

TurkNet en sağlamlarından birisi. @Singua hocam size gelmesi gereken Türk Telekom ekipleri değil miydi? Fiber kullanıyorsanız gelmesi gereken TurkNet değil Türk Telekom. TurkNet'e suç atmak gereksiz. Suçlu gelmediği için Türk Telekom.

GigaFiber altyapı bizzat TurkNet'e ait ama 100 Mbps olan normal fiber altyapı TurkNet abonesi olsanız bile Türk Telekom'a ait. Ben GigaFiber kullanıcısıyım. Gayet de iyi. En geç 3 iş günü içerisinde gelip işimi hallediyorlar. TurkNet adamdır.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama altyapınızı buradan sorgulayın yüksek hızı destekliyorsa geçmenizi öneririm.

Ne kadar Türk Telekom kursada TurkNet bilgiyi geç vermiş olabilir beni boşa bekletmeye hakları yok hiçbir türlü hocam.

Bize ise çok fahiş fiyat verdiler ancak Netspeed bayağı uygun gözüküyor, bir göz atacağım.

Eki Görüntüle 1628818

@Disty

Netspeed'in bir şikayetini duymadım denenebilir. Ben iptal ettirirken bir şey demediler iptal edildi sonradan neden iptal ediyorsunuz vs. vs. İçin aradılar pahalı dedim indirim uyguladılar. Aslında Türk Telekom çoğu ISS'den daha mantıklı bu ülkede. Taahhütsüz internet kullanılmaz bu ülkede.

Ne kadar Türk Telekom kursada TurkNet bilgiyi geç vermiş olabilir beni boşa bekletmeye hakları yok hiçbir türlü hocam.
O kadar geciktirmeleri aşırı zor. Kesin konuşup TurkNet'e laf söylemek doğru olmaz. Aşırı yüksek ihtimalle TurkTelekom gelmiyor. HI. Ne zaman geldiler ki zaten :D? Benim bir tanıdık var TurkTelekom abonesi 3 aydır interneti yok. Ciddi ciddi 3 aydır interneti yok sürekli TurkTelekom'a soruyor adamlar 3 aydır "Çalışmalarımız devam etmektedir" diyorlar. TurkTelekom kadar leş bir ISS görmedim. TurkTelekom abonesi olduğum zamanları hatırlamak istemiyorum. TurkNet aboneliğine geçince "Oh beee, dünya varmış" dedim. Aşırı iyiler. Yemin ederim yattım kalktım dua ettim Allah razı olsun tüm çalışanlarına kadar. TurkTelekom'un suçu olan bir şeyi TurkNet'e atmanız hiç hoş değil hocam. TurkNet hocam yapmaz öyle şey.

O kadar geciktirmeleri aşırı zor. Kesin konuşup TurkNet'e laf söylemek doğru olmaz. Aşırı yüksek ihtimalle Türk Telekom gelmiyor. Hı. Ne zaman geldiler ki zaten :D? Benim bir tanıdık var Türk Telekom abonesi 3 aydır interneti yok. Ciddi ciddi 3 aydır interneti yok sürekli Türk Telekom'a soruyor adamlar 3 aydır "çalışmalarımız devam etmektedir" diyorlar. Türk Telekom kadar leş bir ISS görmedim. Türk Telekom abonesi olduğum zamanları hatırlamak istemiyorum. TurkNet aboneliğine geçince "oh beee, dünya varmış" dedim. Aşırı iyiler. Yemin ederim yattım kalktım dua ettim Allah razı olsun tüm çalışanlarına kadar. Türk Telekom'un suçu olan bir şeyi TurkNet'e atmanız hiç hoş değil hocam. TurkNet hocam yapmaz öyle şey.

2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum 1 defa kesinti yaşadım ertesi günün sabahı çözmüşleri, garip.

2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum 1 defa kesinti yaşadım ertesi günün sabahı çözmüşleri, garip.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz hocam? Evet ev adresiyle MERNIS verilerini bulmaya çalışıyorum bazı arkadaşlar esprisini yapmadan ben yapayım Cidden garip. Ben TurkTelekom'un hiçbir zaman bu kadar hızlı geldiğini görmedim açıkcası :D

Merhaba. Altyapınız iyi mi kötü mü? Hangi ildesiniz? X firmasından beklentiniz nedir?

Merhaba, altyapım 100 Mbps fiber destekliyor. Adıyaman/Merkez'de yaşıyorum. Yani genel olarak X firması adına konuşmak gerekirse donma-kopma gibi sorunlarla bizi rezil etmesin, müşteri hizmetleri iyi olsun ve ödediğim fiyatın hakkını alabileyim. Hani 50 Mbps paket ise onu adamakıllı sağlasın, 100 ise adamakıllı sağlasın.

Netspeed'in bir şikayetini duymadım denenebilir. Ben iptal ettirirken bir şey demediler iptal edildi sonradan neden iptal ediyorsunuz vs. vs. İçin aradılar pahalı dedim indirim uyguladılar. Aslında Türk Telekom çoğu ISS'den daha mantıklı bu ülkede. Taahhütsüz internet kullanılmaz bu ülkede.

Dediğim gibi TT bilindik bir marka ve son zamanlarda sıkıntı yaratmıyordu ancak fiyatların arttığını görünce biraz sıkıntıya düştüm açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı