En iyi kamera markası hangisidir?

Ama en ünlü kamera markası Canon?
En iyi olduğu anlamına gelmiyor?
En iyi kamera markası hangisi? Hangi markayı almalıyım? Teşekkürler bütçe şu anlık yok.
Bu arada soruna cevap vermiş olayım, tam olarak makine ile ne yapmak istediğine karar ver. Sokak fotoğrafçılığı mı, manzara mı, video mu? Sonra seçenekleri tek tek elersin. Bütçe kısıtlı ise Canon Ve Nikon önerebilirim. Kısıtlı değilse Fujifilm, Sony olabilir.

En iyi Canon falan değil bir kere. Video performansı rezalet. Buffer hızı yavaş. Pozlama kontrolü diğer rakiplere göre geride. En son çıkarttıkları EOS R5, ısındığı için hiçbir şey yapamıyor mesela.

En iyi marka olarak Sony derdim ben. A7 serisi çok sağlam. A7III ve A7RIV ile zirveyi gördüler. Makineleri her yönden iyi.

Şu da var. En iyi diye bir şey yok aslında. Bu tamamen senin parana bağlı. Çünkü fotoğraf ucuz bir hobi değil. Ortalama bir sonuç almak için bile biraz para harcamak gerekebiliyor. Günün sonunda Her marka kalitelidir ve işinizi görür. Yukarıda saydığım Canon - Sony karşılaştırması, benim gibi makineyi uç noktalarında kullanacaksanız karşınıza çıkar.
Uygun fiyat Nikon.

Nikon kesinlikle uygun bir marka değil.

Geri
Yukarı