En iyi kargo şirketini oylayın!

En iyi kargo şirketini oylayın!

• Oy verenlerin toplamı
    290
Şahsen Aras hep direk kapımı çalan hiç beni aramadan getiren tek kargo. Binanın yerini biliyorlar, kapıyı açmayı biliyorlar hiç ayağa kaldırıp uğraştırmadılar beni.

HepsiJet ve kolay gelsin en iyileri ama diğer kargo şirketleride bayağı düzeldiler. Sürat Kargo ve horoz lojistik hariç. Bu ikisi kargo şirketinden daha çok ürün dayanıklılığı test etme şirketi bence. Daha sağlam ürün getirdiklerini görmedim. Firmalar ürünlerini test etmek için bu ikisini kullanıyor olabilir.

HepsiJet bayağı iyi geldi hep oradan yaptığımız için alışkanlık oldu galiba kargocu abiler ablalar çok güzel hizmet veriyor. (kargo tekmeleme yok) 😃

Sürat Kargo. Yürüyerek getirselerdi şimdi elimdeydi. :)

2023-07-06_12-15-19.png

PTT diyen kardeşlerim hangi akla hizmet diyorlar acaba? Tüm kargo firmaları birbirinden rezil. 500Km yolu 1.5 günde kargoya getiriyorlar ama 5 günde 2km ötedeki şubeden evime getiremiyorlar. Bunu hem PTT hem Aras hem de MNG yaptı. Bence en iyisi yurtiçi. PTT bir nevi devlet dairesi olduğu için aşırı yavaş işliyor. Bursa'dan Yalova'ya 1 haftada getirdiler. Yurtiçi ise aynı gün getirmişti..

Yeni konular

Geri
Yukarı