En iyi kulaklık markası hangisi?

Hangi kulak içi kulaklık markasını tercih edersiniz/önerirsiniz?

• JBL

Oy: 20 35,7%
  • Apple AirPods

Oy: 7 12,5%
  • Beats

Oy: 0 0,0%
  • Skullcandy

• Samsung Buds

Oy: 3 5,4%
  • Xiaomi

Oy: 1 1,8%
  • Sony

Oy: 2 3,6%
  • Philips

• Huawei

• Sennheiser

Oy: 19 33,9%
  • Bose

Oy: 4 7,1%
  • Jabra

• Oy verenlerin toplamı
    56
jbl kotu bir marka degil dostum ama sennheiser ve bose varken onlara yetisemez maalesef.
Senin dediğin iki markayı kullanmadım ama Jbl’i kullandığım için onu seçtim aynı zamanda airpods felanda kullandım Sony’nin kulaklıklarınıda kullandım ama Jbl’in kalitesi bir başka be

Marka takıntısıyla alakası yok en iyi kulaklıkları Apple yapar , üstelik Beats yazmışsınız ama Beats zaten Apple'a ait biraz saçma bir anket olmuş şahsen.

Bu markaların çoğu en iyi listesinde olamaz. Bunlar "market markaları". Sennheiser ve Soony burada açık ara önde olur. Ama alt ve orta segment modelleri ile değil. Üstelik en iyi marka diye bir şey olamaz. Farklı karakterlerde üretiliyor bu ürünler. Onlarca iyi marka var. Zor yani en iyi demek. Benim favorim Sennheiser ama en iyi diyemem. Elimde Sennheiser HD25, Sennheiser Amperior, Sony 1AM2, Bower and Wilkins P5 V2, Anker Q35, Hifiman Tw600 filan var. Bookshelf olarak da KEF LSX ve AudioEngine A5+ Wireless modelleri var. Bunları ilgimi belirtmek için yazdım. Durumum el verse genişletirim bu koleksiyonu. Hepsinin farklı bir yanı ön plana çıkıyor. Eski Türkiye'de toplanır denerdik kimde ne varsa. Techno-Fi forumu vardı. Bir kaç marka yazabilirim.

ATH
Astell & Kern
BeyerDynamics
Grado
Etymotic
Focal
Hifiman
Sony
Vs.

Edit : Apple diyen arkadaşlar için çok üzülüyorum. :) Her işin ehli var.

Bu markaların çoğu en iyi listesinde olamaz. Bunlar "market markaları". Sennheiser ve Soony burada açık ara önde olur. Ama alt ve orta segment modelleri ile değil. Üstelik en iyi marka diye bir şey olamaz. Farklı karakterlerde üretiliyor bu ürünler. Onlarca iyi marka var. Zor yani en iyi demek. Benim favorim Sennheiser ama en iyi diyemem. Elimde Sennheiser HD25, Sennheiser Amperior, Sony 1AM2, Bower and Wilkins P5 V2, Anker Q35, Hifiman Tw600 filan var. Bookshelf olarak da KEF LSX ve AudioEngine A5+ Wireless modelleri var. Bunları ilgimi belirtmek için yazdım. Durumum el verse genişletirim bu koleksiyonu. Hepsinin farklı bir yanı ön plana çıkıyor. Bir kaç marka yazabilirim.

ATH
Astell & Kern
BeyerDynamics
Grado
Etymotic
Focal
Hifiman
Sony
Dostum bose sevmeme sebebin nedir merak ettim. Ben de sennheiser sectim ama bose underrated gibi.

Marka takıntısıyla alakası yok en iyi kulaklıkları Apple yapar, üstelik Beats yazmışsınız ama Beats zaten Apple'a ait biraz saçma bir anket olmuş şahsen.

Bunu tabii ki de biliyorum. Dışarıda gördüğümüz arabaların büyük bir kısmı Volkswagen Group'a ait. "o zaman onları tek bir marka olarak sayalım" demek mantıksız olur.

Geri
Yukarı