En iyi LoL sinematiği hangisi?

Ayrıyeten, You Really Got Me de çok güzel bir klip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarkısı ve Lux'ın modeli çok güzel.

Awaken, The Call ve You Really Got Me diyorum.

Ayrıyeten, You Really Got Me de çok güzel bir klip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu Wild Rift'in aslında ondan ekleyip eklememe arasında kaldım. Burada Lux Disney karakteri gibi olmuş.

Kimsenin Warriors dememesi garip benim en sevdiğim ikinci oydu.

Bu Wild Rift'in aslında ondan ekleyip eklememe arasında kaldım. Burada Lux Disney karakteri gibi olmuş.
Çok güzel duruyor ama. :D
Kimsenin Warriors dememesi garip benim en sevdiğim ikinci oydu.
Hocam ben Warriors'un ilk halini daha çok seviyorum, oyuna ilk başladığım zamanlar en sevdiğim LoL sinematiği oydu hala da o.
Ne zaman dinlesem tüylerim diken diken olur, benim için farklı bir yeri var bu şarkının ve klibin.

Çok güzel duruyor ama. :D

Hocam ben Warriors'un ilk halini daha çok seviyorum, oyuna ilk başladığım zamanlar en sevdiğim LoL sinematiği oydu.
Müzik olarak ilk hali tabii ki çok daha iyi, sinematik olarak dedim. Yoksa Imagine Dragons tek geçer, LoL oynamayan kesim bile o dönem illa dinlemiştir o parçayı.
Lux, You Really Got Me'de tatlı, Warriors'ta ise güzel olmuş bence.

Müzik olarak ilk hali tabii ki çok daha iyi, sinematik olarak dedim. Yoksa Imagine Dragons tek geçer, LoL oynamayan kesim bile o dönem illa dinlemiştir o parçayı.
Oynamayan kesimi bile aşık ettiren bir sinematik, gerçekten muazzam bir şey.
Lux, You Really Got Me'de tatlı, Warriors'ta ise güzel olmuş bence.
Katılıyorum. :)

Oynamayan kesimi bile aşık ettiren bir sinematik, gerçekten muazzam bir şey.
O dönem ben de LoL'den bihaberdim. Aşırı dinledigimi hatırlıyorum.
İlk izlediğimde bir arkadaş yanımdaydı Lux ve Kai'Sa'yı bir övdü, bir övdü. Forumda sırasıyla 1 haftaya yakın PP yaptım onun yüzünden 😀

O dönem ben de LoL'den bihaberdim. Aşırı dinledigimi hatırlıyorum.,
Lisede okuldan kaçıp oynardık o zamanlar, saati 75 kuruş falandı internet kafenin akşama kadar ranked oynardık arkadaşlarla hey gidi günler..
İlk izlediğimde bir arkadaş yanımdaydı Lux ve Kai'Sa'yı bir övdü, bir övdü. Forumda sırasıyla 1 haftaya yakın PP yaptım onun yüzünden 😀
Hahaha, ben de Twisted Fate ile oyuna başladığım için tarzını çok sevmiştim ben de onu profil resmim yapmıştım belli platformlarda. :D
league-of-legends-karakterleri.jpg

Şu fotoğrafa bakarken gerçekten ne kadar büyüdüğümü anladım.

Geri
Yukarı