En İyi Mekanik Switch'e Sahip Klavye Önerisi

M800 Türkçe mevcut ama M500 olmayabilir evet :D Tamam M800 ve Rival700 alıyorum bu hafta yeterince ikna oldum :D Razer hammerhead v2 alabilirim bi ihtimal ama v2 pro alamam. :D Ve bu kulaklık titiz kullanımda uzun süre dayanır mı acaba genelde ne alırsam 4 5 ay süresi oluyor. :D

Technopath'ın M800, M500 ve M4 00 incelemelerini izlediniz mi? İzlemediyseniz onlara da bir bakın, öyle karar verin.
M500 ile M800 baya derinlemesine araştırma yaptım internetten fakat karşılaştırmasını bulamadım. Tabi aklım M800'e daha çok yatıyor fakat M800 QS1 switchini kullanıyor ve kötü yorumlara denk geldim biraz tabi bunun birazda kullanan kişinin nasıl kullandığınada bakmak lazım ama tuş kırılma gibi durumlardan bahsediyolardı. M500 de ise ilgimi çeken şeyler space tuşunun normal olması ve Chery MX Red switchi kullanması. Yani M800 Cherry MX Red switchi kullanıyor olsa hiç sorgulamadan alacam. Hatta M800 ü mediamarktte inceledim. İnternette gördüğüm okuduğum kadarıyla dünyanın en hızlı mekanik klavyesi olduğunu iddaa ederek üretilmiş ve ışıklandırmalarıda gayet geniş kapsamlı. Ufak detaylardan dolayı kafam çok karışıyor.

Ürünü zaten titiz kullanırım ben üstünde küçük birşey gördüm mü hemen silerim klavyeyi. :D Yani uzun ömürlü olsun istiyorum.

Yasak değilse facebook adresimi versem ordan biraz detaylı konuşsak olur mu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı