En iyi NVIDIA ekran kartı üreticisi kimdir?

Dostum ilgi çekmek için Galax diyor forumda Galax'da çalışan biri olduğu için yalakalık yapıyorlar takma. Kendide biliyor Galax'ın rezil olduğunu.
Yer bölümüne Galax çalışanı vb. şeyler yazanların Galax çalışanı olduğu falan yok.

Her markanın amiral gemisi serileri hoş. ROG, Gaming X, Aorus, GamingPro hepsi güzel kartlar. Orta seviyede Asus'un kartlarını beğenmiyorum. MSI Ventus orta seviyede gayet iyi.

Başlığa bakarsan "EN İYİ" yani kaliteli uretici anlamında diyor, en iyi tasarıma sahip üretici demiyor. Satış sonrası desteği konusunda da koskocaman bir sıfırdır Galax. ;)
Asus'un da pek iyi olduğu söylenemez satış sonrası destekte. Ek olarak, burada satış sonrası desteği de içine katacak olursak EVGA'yı geçebilecek firma var mıdır bilmiyorum.

Türkiye'de bildiğim kadarıyla en iyi servis ASUS'un. Yurt dışında EVGA da bayağı iyi. Yeni modellerden Nvidia'nın FE modellerinin tasarımını ve performansını ben de çok beğendim, ama servisleri nasıl bilmiyorum, kimseye öneremem.

Asus'un da pek iyi olduğu söylenemez satış sonrası destekte. Ek olarak, burada satış sonrası desteği de içine katacak olursak EVGA'yı geçebilecek firma var mıdır bilmiyorum.
Dogrudur, elimden EVGA gecmedi ona bir sey diyemem. Saydığım markalarda beni hicbir konuda uzmediler, yardim alamadigim tek firma Galax oldu.

Başlığa bakarsan "EN İYİ" yani kaliteli uretici anlamında diyor, en iyi tasarıma sahip üretici demiyor. Satış sonrası desteği konusunda da koskocaman bir sıfırdır Galax. ;)
Dünya rekorları kıran 3090'ın üreticisinin ve modelinin ne olduğunu araştırmanı öneririm. Sadece görünüşten yola çıkarsak EVGA, MSI ve Asus'un kartları bir tık daha güzel duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı