En iyi özelleştirmeniz

Manjaro'ya geçmeye üşeniyorum. Neyse, benim özelleştirdiğim tek şey masaüstüm :D Onu da atayım bari.
Eki Görüntüle 911548

Bir de kendi hayali şehrimi çizip, onu özelleştirmek 10/10 iş.

Hocam sürekli diyorsunuz Manjaro'da yeni masaüstü yaptım diye ama görmek nasip olmadı. İleride görmek isterim açıkçası :D.

Hocam, Chrome kullanmıyorum. Sadece arama motorunu kullanıyorum, Ben de bir şey aratırken bunu yapabilir miyim?
Bir arkadaşın konusunda gördüm, oradan görüp yaptım. Diğer tarayıcılarda çalışıyor mu bilmiyorum.

Konu linkini bırakayım.

Hocam sürekli diyorsunuz Manjaro'da yeni masaüstü yaptım diye, ama görmek nasip olmadı. İleride görmek isterim açıkçası :D.
Sadece üşengeçim. İşlerimi burada yapıyorum diye diğer bilgisayara geçmem zaman alıyor bazen. Şimdilik Windows 10 için sağlam Ubuntu iconpack arıyorum. Sanırım bir süre daha buradayım.

Sadece üşengeçim. İşlerimi burada yapıyorum diye diğer bilgisayara geçmem zaman alıyor bazen. Şimdilik Windows 10 için sağlam Ubuntu iconpack arıyorum. Sanırım bir süre daha buradayım.

Linux'tan beri Windows'a tövbe ettim. Yani üşenmek gibi bir durum söz konusu değil bende :D.

Bir arkadaşın konusunda gördüm, oradan görüp yaptım. Diğer tarayıcılarda çalışıyor mu bilmiyorum.

Konu linkini bırakayım.
Hocam, Çok sağ olun.

1615151243388.png

Geri
Yukarı