Tarihin en iyi oyunu hangisidir?

Bu konular harbi sıktı artık. Tarihin en iyi oyunu diye bir şey yok. İşin sonunda gereksiz tartışma çıkıyor her seferinde.

Size katılmakla birlikte ben şahsen forumun bu yeni yapısına alıştım. Moderasyon ekibi bile bu konuda birkaç kez münakaşaya girmeme rağmen bir şey yapmıyor. Eğer eski ve az çok tanıdığım kaliteli insan ve/ veya daha önce açılmamış farklı bir konu değilse he deyip geçiyorum veya çok umursamıyorum. Şu yukarida yazdığım yazıyı diğer konulara da kişisel kısmını katmadan yazdığım oldu ve bu yüzden tartışmaya girip gereksiz linç yediğim oldu. Bende adapte olup yorum yapıyorum.

Ben de görmezden geliyorum ya da forumdaki ifade sistemini kullanıp çıkıyorum. Farklı bir platformda olsak yani mesela Reddit gibi o zaman bazı avukatlık meraklısı olan kişilerle gerçekten hak ettikleri dilde konuşmayı isterdim. Maalesef forumda moderasyon kaynaklı üyeler üstünde sınırlandırmalar çok fazla olduğu için daha fazla üstüne gidirek ceza almaya bile değmeyeceğini fark ettim artık. Bazı arkadaşlarda isteyen istediği konuyu açar mantığı var. Açabilirsin tabii ama o konuyla ilgili eleştirel yorumlara da açık olunması gerekiyor. Keza bir de o konuyla ilgili geyik sizden hariç diğer forum üyeleri tarafından binlerce kez yapıldıysa.

Benim için Batman Arkham City derim, adamlar 2012 yılında mükemmel oyun yapmışlar, gelecekten geliyor sanki.

The Witcher 3 gerçekten bir zamandan sonda çok sıkıyor emir kulu gibi görevler var ve RPG'si sarmıyor.

Aslında dediğiniz belki doğru olabilir ama Witcher 3 kadar kaliteli yan görev ve DLC'lere sahip bir oyun görmedim benim için oyunun en büyük eksisi karakter geliştirme kısmı.

Geri
Yukarı