En iyi okul dönemi hangisi?

Egosunu tatmin eden hocalar tek hareketleri ile o eğlenmeyi de elinizden alabilir.
Eee hocam herkesi öğretmen yaparsa bu devlet olacağı bu, gidip yks'den 300 üstü alan kötü bir yerde de olsa öğretmenlik okuyor :D yahu 300 alan adam bana ne öğretecek hadi onu geçtim üniversite eğitimi de başarısız ülkede.

Lise, 9'da alışma dönemi, 10. sınıfta patlama dönemi, 11. sınıfta bölüm seçme yüzünden ayrılık dönemi ve son olarak 12. sınıfta mafyacılık ve reislik dönemi. Hepsinin tadı ayrı ama 10. sınıf en iyisi bence. Hem birbirinize alışmış oluyorsunuz hem de YKS stresi çok başınızı ağrıtmıyor.

Eee hocam herkesi öğretmen yaparsa bu devlet olacağı bu, gidip yks'den 300 üstü alan kötü bir yerde de olsa öğretmenlik okuyor :D yahu 300 alan adam bana ne öğretecek hadi onu geçtim üniversite eğitimi de başarısız ülkede.
Benim için nasıl öğretmen oldukları veya nasıl eğitim aldıkları genelde önemli olmadı. Lise hayatımda gerçekten çok iyi öğrendiğim bir şey vardı o da işini iyi yapanlar dışında gerçekten kendilerini profesör zannetmeleri sanki en iyi öğretmen onlarmış biz aptalmışız gibi davranmalarıydı. Hocam ayrıca hiçbir zaman bu öğretmenlere bir şey anlatamazsınız eğer bunun gibi öğretmenden ders alan varsa benim tavsiyem laf anlatmaya veya münakaşaya girmemeye çalışın.

Benim için nasıl öğretmen oldukları veya nasıl eğitim aldıkları genelde önemli olmadı. Lise hayatımda gerçekten çok iyi öğrendiğim bir şey vardı o da işini iyi yapanlar dışında gerçekten kendilerini profesör zannetmeleri sanki en iyi öğretmen onlarmış biz aptalmışız gibi davranmalarıydı. Hocam ayrıca hiçbir zaman bu öğretmenlere bir şey anlatamazsınız eğer bunun gibi öğretmenden ders alan varsa benim tavsiyem laf anlatmaya veya münakaşaya girmemeye çalışın.
Haklısınız, ben çok münakaşaya girdim ve hiçbirinde haklı çıkamadım aksine zararlı çıktım.

9.sınıf toplama kampı gibidir, 10.sınıfta bu düzen biraz iyileşmeye başlar. 11.sınıfta her şey yerine oturur. Müthiş anılar biriktirdiğimiz bir dönemdi. Üzerinden 5 sene geçmiş olmasına rağmen hala özlerim. Şu anki en yakın arkadaşlarım da o dönemlerden.

Geri
Yukarı