En iyi okul dönemi hangisi?

Bir muhasebecinin en keyifli iş deneyimini en fazla koltuğunu değiştirerek elde edebiliyorsa, okuldan da böyle bir rahatlık bekleyemeyiz.

Benim hayatımda okul ortamında ne çevrem oldu ne de ciddi dostluklarım oldu o yüzden hiçbir dönem benim için iyi değil.

Genel olarak okulu hiç sevemedim şuan lise 1'e gidiyorum ancak aralarından en iyisi 8.sınıftı. Buna rağmen 8.sınıfta yine okula gitmek istemiyordum hiç.
Lise. Lise ortamı ve bulduğunuz dostuklar en güzel okul dönemidir.
Hocam siz bu mesajı yazarken daha 9.sınıfa bile geçmemiştiniz. Daha liseye geçmeden en iyisinin lise olduğunu nasıl anladınız :D?

Genel olarak okulu hiç sevemedim şuan lise 1'e gidiyorum ancak aralarından en iyisi 8.sınıftı. Buna rağmen 8.sınıfta yine okula gitmek istemiyordum hiç.

Hocam siz bu mesajı yazarken daha 9.sınıfa bile geçmemiştiniz. Daha liseye geçmeden en iyisinin lise olduğunu nasıl anladınız :D?
Hocam profil fotoğrafınızdaki manda ayısını okula götürsek bütün okulun kafasını koparır. :D

Kesinlikle Lise. Her günüm arkadaşlarımla vs. geçiyor. Ortaokulda bu kadar sosyal biri değildim. Lisedeki anılarımı asla unutamam. Daha Lise daha bitmedi ama olsun.

Hocam şuan da diyorum, O zaman lise videoları izlemiştim gayet samimi bulmuştum liseyi o yönden yazmıştım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı