En iyi online oyunlar sıralaması

@volkancan en başta yazdığın oyun zaten pay2win :D kaldı ki Dota 2, HearthStone, CS:GO vs. oyunları hiç oynamamışsın.

Ben sadece mmorpg'leri yazdım ,pay to win oyunda herkes eşit başlar ama parayı veren düdüğü çalar bu oyunların hangisin de item satılıyor elbette ilk başlangıç için ya da aylık belli bir ücret ödemek gerek ayrıca sen beni tanımadan bu oyunları oynamadığımı nereden çıkarttın ki?

Ben sadece mmorpg'leri yazdım ,pay to win oyunda herkes eşit başlar ama parayı veren düdüğü çalar bu oyunların hangisin de item satılıyor elbette ilk başlangıç için ya da aylık belli bir ücret ödemek gerek ayrıca sen beni tanımadan bu oyunları oynamadığımı nereden çıkarttın ki?
Başlıkta en iyi online oyunlar diye geçiyor. Sen o üçünü yazınca MMORPG değil hepsinin içerisinden onları aldığını düşündüm. Hangisinde item satılıyor, para veriliyor diyip devamında kendi kendine cevap vermişsin. Benim bahsettiğim oyunlarda ister servet harca istersen beş kuruş para verme hiçbir üstünlük olmuyor. Tek avantajı görsel yönden olur. Neyse kişiden kişiye değişir en'ler. Senin görüşün buysa saygı duyarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı