En iyi oyun bilgisayarı markası olarak ne tavsiye edersiniz?

Bütçe
15.000-17.000
ya aslında oyun tabiki pilden daha önemli.Oyun kastıktan sonra pili seçmenin anlamı yok.Ama en azından 3 saat dayanacak pili olsa bana yeterli bu 2.5 saat de olur tabiki.Bana kalsa ben kabullenirim hani çok aşırı önemsemem yani ben kullanmayacağım çok kardeşim kullanacak onun yerine ben bakıyorum ben onlara söylüyorum ama aile büyüklerim bana hala ''16 bin tl lik bilgisayarın böyle pil ömrü mü olurmuş'' diye cevapla geliyorlar.O yüzden biraz daha pil gücü iyi bilgisayar bakıyorum bunun için bütçeyi 18 bin tl ye çıkardım hatta.Sizin bana önerdiğiniz markadan alıcam gibi duruyor zaten.

Şimdiden hayırlı olsun ama marka önermedim ben. En son karar vermeden akakçe-cimri gibi sitelerden laptop özellikleini seçip daha ucuz ürün var mı diye kontrol de edin. Pil ömrü keşke verilen para ile doğru orantılı olsa... Çok para verilip performans arttıkça pil ömrü de buna bağlı olarak düşüyor. Daha önce de dediğim gibi önceliğinizi belirleyin gerisini hiç düşünmeyin

tabiki ama en iyisi o gibi duruyor içlerinden.Bir de şey pil güçlerinde 42 watt 52 watt falan yazıyor mesela baktıklarımda 52 olan daha iyi oluyor değil mi?

Bence Alienware

Rica ederim ne demek, laptop oyun için uygundur fakat pil konusunu bilemiyorum, orada yazılanlara pek aldanmayın, elinizde zaten canlı örneği var. Modeli yarın aktif bir saatte Forum'da konu olarak belirtin, illa ki kullanan ve bilgi sahibi olan vardır, sizi bilgilendirsin. Oyun için yeterli diyebilirim ama dediğim gibi kullanıcı yorumları çok önemli

Katılıyorum hocam; yardımlarınız için çok teşekkürler tekrardan,yarın bu modeli forumda bir konu olarak belirteyim.

Monster ve Casper önermiyoruz kalitesiz ürünlerinde dolayı, fiyatı da çabası.

Herhaldeo bütçede en mantıklı seçim Lenova Idepad olabilir, arkadaşlar dâhâ iyi önerilerde bulunmuşlardır muhtemelen.

Oyun indirme olayına gelirsek; eğer internet hızın düşükse oyun indirme süresi bayağı uzar.
Bir 100 Mbps indirme hızı ile indirme süresi var bir de 25 Mbps ile indirme süresi var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…