En iyi oyuncu Mouse markası nedir?

Marka olarak örnek verilirse SteelSeries, Logitech gibi markalar kaliteli markalardır. "ama" önemli olan senin için en iyi olandır. Mesela eline uygunluğu ağırlığı fareyi tutuşuna göre uygun olan mouse yapısı ihtiyacını görecek tuş sayısı tıkladığındaki algılama hızı gibi şeyler önemlidir o yüzden siz hiçbir tercih belirmeksizin en iyi mouse diye sorarsanız doğru bir cevap alamazsınız ama dersenizki ben fazla tuş istiyorum şöyle tutuyorum hafif olsun istiyorum o zaman farklı modeller önerilebilir.

Sırf bu konuya mesaj yazmak için hesap açtım biraz geç oldu ama problem değil önemli olan konuya bugünde girip bu yorumu okuyan insanlara tecrübelerimi anlatmak yaklaşık 6 yıldır SteelSeries kullanan biri olarak söylüyorum ki SteelSeries bana mısın demiyor geçenlerde artık vakti geldiği için Rival 310'u değiştirme kararı aldım ve Logitech G PRO X Superlight geçtim mouse gerçekten güzel fakat aşırı ucuz malzeme kalitesi artı 2 hafta geçmeden bozuldu diyeceğim şu Razer ve SteelSeries, Zowie gibi markalar bence tecrübelerime göre mouse piyasasındaki en iyi markalardır Logitech kötü demiyorum ama benim yaşadıklarıma bakılırsa gerçekten hiç memnun edici değil SteelSeries'in tek kötü yanı Hz ve ms değerleri rakiplerine kıyasla çok kötü ama kalite olarak 10 yıl duvara vura vura kullansanda bana mısın demiyor zamanında 200 liraya aldığım Rival 310 elıme aldığımda resmen sağlamım diye bağırırken G PRO X Superlight elıme aldığımda kırılacakmış gibi hissiyat verdi bana.

Geri
Yukarı