En iyi oyuncu mouse sizce hangisi?

Ortada anlaşılmayacak bir şey yok, geçmiş konularına bakılırsa fanboylukta zirve yapmışsın. Tam olarak okuduğunu anlamama problemin var. İlk attığım yorumda herhangi bir yorum belirtmeden resmi bir istatistik paylaştım. Bu konuda ve geçmiş konularında fareye " berbat, çöp " ifadesini kullanıyorsun. O kadar çöp bir fare ki e spor dışında dünyada en çok kullanılan gaming fareler arasına giriyor.

Konu sahibi: DeathAdder V3 Pro'nun teknik olarak üstün olması G Pro X'in çöp olduğu anlamını taşımıyor, ikiside kaliteli modeller. Arkadaşınızın eline uyan hangi modelse onu alın.
Şuna cevap bekliyorum, pek çok simetrik alternatifi varken neden GPX alınmalı?

Şuna cevap bekliyorum, pek çok simetrik alternatifi varken neden GPX alınmalı?
Ürünün başına sorun geldiği zaman Logitech, Razer ve Corsair markaları koşulsuz şartsız sana ürün gönderiyor. Şekil olarak alternatif markası da alınabilir, burada firma desteği devreye giriyor. En iyi destek veren firmada tescilli - kanıtlı Logitech.

Xantares Zowie FK1-C kullanıyor. Sadece biraz eski bir mouse ama Zowie'nin yeni mouse'larına bakabilirsin.

Ben de FK1+-C kullanmıştım. Epey ağır ve büyük bir fare cidden. Malzemesi son derece sağlam.

Ürünün başına sorun geldiği zaman Logitech, Razer ve Corsair markaları koşulsuz şartsız sana ürün gönderiyor. Şekil olarak alternatif markası da alınabilir, burada firma desteği devreye giriyor. En iyi destek veren firmada tescilli - kanıtlı Logitech.
Sırf desteği için rakiplerinden geri bir ürün alınmaz. Destek hariç ürünün ne artısı var, onu soruyorum.

Geri
Yukarı