En iyi oyuncu mouse sizce hangisi?

G PRO berbat fare olduğu için mi profesyonel oyuncular tarafında 1. olarak kullanılan fare?

Berbat olduğu için değil. Profesyonel oyuncular alışkanlıklarından vazgeçme lüksüne sahip olmadıklarından ve sponsorlukları yüzünden kullanıyorlar.

Ek olarak çoğu oyuncu bırakıyor o fareyi.

G Pro berbat fare olduğu için mi profesyonel oyuncular tarafında 1. olarak kullanılan fare?
Hocam e-spor oyuncuları sponsor sebebiyle kullanıyor aynı zamanda sensörlerini de değiştiriyor yani mecburiyetten kullanıyorlar anliyacağınız üzere.
Fakat tabi ki berbat olduğunu söylemek de yanlış olur.

Berbat olduğu için değil. Profesyonel oyuncular alışkanlıklarından vazgeçme lüksüne sahip olmadıklarından ve sponsorlukları yüzünden kullanıyorlar.

Ek olarak çoğu oyuncu bırakıyor o fareyi.
Yazıda anlam bozukluğu var, G Pro için berbat fare lafını kullanıyorsun, oyun camiasında 1. olarak kullanılan tahta oturan bir model. Deathadder V3 Pro ile G pro X arasında ivmelenme gibi hız farkları var, bu hızlarda insanın oyun esnasında ulaşamayacağı hızlar. İkiside eş değer bir mouse ve ikiside kalite modeller, iki eşit mouse arasından birisine berbat diyip sponsor yüzünden kullanıyorlar demek akıl işi değil, cümlede mantık göremiyorum.

Yazıda anlam bozukluğu var, G PRO için berbat fare lafını kullanıyorsun, oyun camiasında 1. olarak kullanılan tahta oturan bir model. DeathAdder V3 Pro ile G PRO X arasında ivmelenme gibi hız farkları var, bu hızlarda insanın oyun esnasında ulaşamayacağı hızlar. İkisi de eş değer bir mouse ve ikisi de kalite modeller, iki eşit mouse arasından birisine berbat deyip sponsor yüzünden kullanıyorlar demek akıl işi değil, cümlede mantık göremiyorum.

Anlam bozukluğu olmuyor bu dediğiniz şey, anlam bozukluğu için dilbilgisel sebep aramalısınız. Mantıklı değil dersiniz buna en fazla ki mantıklı gayet. Mouse sadece sensörden oluşmuyor.

DeathAdder V3 Pro dediğin fare 1000Hz'de 20 saat daha fazla batarya süresi sunuyor, 4000Hz kullanılma imkanı var. Switch olarak da Omron 20M gibi rezil bir Switch yok, piyasanın en iyisi Razer 3. nesil optik Switch'ler var. Ek oalrak stok skatezleri çok daha iyi.

Anlam bozukluğu olmuyor bu dediğiniz şey, anlam bozukluğu için dilbilgisel sebep aramalısınız. Mantıklı değil dersiniz buna en fazla ki mantıklı gayet. Mouse sadece sensörden oluşmuyor.

DeathAdder V3 Pro dediğin fare 1000Hz'de 20 saat daha fazla batarya süresi sunuyor, 4000Hz kullanılma imkanı var. Switch olarak da Omron 20M gibi rezil bir Switch yok, piyasanın en iyisi Razer 3. nesil optik Switch'ler var. Ek oalrak stok skatezleri çok daha iyi.
Burada iki mouse arasında kıyaslama yapılmadı birinci yorumda, profesyoneller arasında kullanılan ilk 5 fare markası paylaşıldı. Akabinde G Pro için berbat lafını kullandın, bir diğer yorumunda berbat olduğu için değil sponsor yüzünden kullanıyorlar dedin. Yazdıkların arasında çelişki var.

DeathAdder V3 Pro teknik özellik açısından G Pro X'ten sensör ve ivmelenme olarak bir adım önde götürüyor, fakat bu iki şey insan oğlunun oyun esnasında ulaşamayacağı hızlar. İkiside kaliteli modeller, Türkiye fiyatında Logitech G Pro X pahalıya kaçıyor, tek fark yaratan durum bundan ibaret. Fanboyluk yapmanın hiç bir anlamı yok, yorumları düzgün okuyun.

Burada iki mouse arasında kıyaslama yapılmadı birinci yorumda, profesyoneller arasında kullanılan ilk 5 fare markası paylaşıldı. Akabinde G PRO için berbat lafını kullandın, bir diğer yorumunda berbat olduğu için değil sponsor yüzünden kullanıyorlar dedin. Yazdıkların arasında çelişki var

Anlama noktasında sıkıntınız var galiba. Berbat dedim evet, ama kullanma sebebi berbat olması değil. Berbat olduğu için neden kullansınlar? Ben de berbat olmasına rağmen kullanmalarının sebeplerini anlattım bunu anlayamıyor musunuz?

DeathAdder V3 Pro teknik özellik açısından G PRO X'ten sensör ve ivmelenme olarak bir adım önde götürüyor, fakat bu iki şey insan oğlunun oyun esnasında ulaşamayacağı hızlar. İkisi de kaliteli modeller, Türkiye fiyatında Logitech G PRO X pahalıya kaçıyor, tek fark yaratan durum bundan ibaret. Fanboyluk yapmanın hiçbir anlamı yok, yorumları düzgün okuyun.
Tek fark sensör değil. 3. söyleyişim ama anlamayacaksınız.

Anlama noktasında sıkıntınız var galiba. Berbat dedim evet, ama kullanma sebebi berbat olması değil. Berbat olduğu için neden kullansınlar? Ben de berbat olmasına rağmen kullanmalarının sebeplerini anlattım bunu anlayamıyor musunuz?

Tek fark sensör değil. 3. söyleyişim ama anlamayacaksınız.
Ortada anlaşılmayacak bir şey yok, geçmiş konularına bakılırsa fanboylukta zirve yapmışsın. Tam olarak okuduğunu anlamama problemin var. İlk attığım yorumda herhangi bir yorum belirtmeden resmi bir istatistik paylaştım. Bu konuda ve geçmiş konularında fareye " berbat, çöp " ifadesini kullanıyorsun. O kadar çöp bir fare ki e spor dışında dünyada en çok kullanılan gaming fareler arasına giriyor.

Konu sahibi: DeathAdder V3 Pro'nun teknik olarak üstün olması G Pro X'in çöp olduğu anlamını taşımıyor, ikiside kaliteli modeller. Arkadaşınızın eline uyan hangi modelse onu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı