En iyi programlama dili hangisi?

Hocam hemen kızmayın. Şöyle demeliydin. Bütün programlama dilleri ile teorik olarak her şey yapılabilir. PHP'nin alanı değil. Çok detaysız cevap verdiniz. Ben de ona kalırsa Assembly ile yapın da oynayalım dedim.

Benim orada PHP ile yapılır deme sebebim, direkt olarak yapılmaz demiş. Şöyle olur böyle yapılır dememiş. Direkt olarak yapılmaz demiş.

Benzerini ben söyledim oyun değil oyuncuk yaparsın dedim ama arkadaşın bu konuda bilgisi yok fikri var.

Bilgisi yok, fikri olan kişi burada sen oluyorsun. Basit bir araştırma yaparsan, PHP ile oyun yapıldığını zaten görürsün. İnsanlar senin bilmediğin bir şeyi sana söylediği zaman bu kadar gerilme. Bir git bak gerçekten doğru mu değil mi diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisi yok, fikri olan kişi burada sen oluyorsun. Basit bir araştırma yaparsan, PHP ile oyun yapıldığını zaten görürsün.
Şu açtığın konudan bile ne kadar cahil bir insan olduğunun anlaşılıyor.
İnsanlar senin bilmediğin bir şeyi sana söylediği zaman bu kadar gerilme. Bir git bak gerçekten doğru mu değil mi diye.
Bahse girerim tek bir tane herhangi bir dil ile ciddi bir proje bile yapmamış birisin.
Nokta atışı.

Benim orada PHP ile yapılır deme sebebim, direkt olarak yapılmaz demiş. Şöyle olur böyle yapılır dememiş. Direkt olarak yapılmaz demiş.

Bilgisi yok, fikri olan kişi burada sen oluyorsun. Basit bir araştırma yaparsan, PHP ile oyun yapıldığını zaten görürsün. İnsanlar senin bilmediğin bir şeyi sana söylediği zaman bu kadar gerilme. Bir git bak gerçekten doğru mu değil mi diye.

Senin oyun anlayışını merak ettim doğrusu.
Yapay zeka için yazması kolay dersen Python, hız dersen C++ şu anlık.

Hız derken tam olarak ne hızı hocam?

Geri
Yukarı