En iyi rapçi kimdir?

Bir Allah'ın kulu da çıkıpta Killa Hakan diyememiş ya.

Şu Türkçe rap camiasında dinlediğim 2 şarkı vardır. 1 killa hakanın şarkıları, 2'de katliam serisi bitti.

Dalga geçiyorsunuz adamla ama çoğu rapçiden daha iyi şarkıları var bence.
Öyle zaten. Gidip Canlardır dinlemeden laf yapıyorlar.
"Zengin zenginleşiyor, fakir hala aynı yerde
Onların hakları kimlerde, nerede cevabı?
Yiyin efendiler yiyin dedik hala diyoruz!
Raple, halkın sesiyle geliyoruz"
-Killa Hakan.
Bu lafı diyen adama laf yapıyorlar ya, anlamıyorum şunları...

Öyle zaten. Gidip canlardır dinlemeden laf yapıyorlar.
"zengin zenginleşiyor, fakir hala aynı yerde.
Onların hakları kimlerde, nerede cevabı?
Yiyin efendiler yiyin dedik hala diyoruz!
Raple, halkın sesiyle geliyoruz"
-killa hakan.
Bu lafı diyen adama laf yapıyorlar ya, anlamıyorum şunları...

Bunu diyenlerinde arkada marry jane gibi torbacı tarzı rapleri dinleyerek yazmaları da ayrı bir komik durum.

"gluk gluk diyo ehe ehe olm baksana gluk gluk la ehuehuehu" iki arkadaş arasında geçen konuşma işte böyle.

Bunu diyenlerinde arkada marry jane gibi torbacı tarzı rapleri dinleyerek yazmaları da ayrı bir komik durum.

"gluk gluk diyo ehe ehe olm baksana gluk gluk la ehuehuehu" iki arkadaş arasında geçen konuşma işte böyle.
Ne yazık ki. Bunları diyenlerin çoğu torbacı veya "gangstacı" dinliyor.
Ben 10 sene önce rap dinlensin diye bir yerlerimi yırtıyordum herkese anlatıyordum. Ne bilelim böyle olacağını...

Yeni yetmelerin ve torbacıların hiçbiri değildir, Türkçe-Almanca karışık yapan Alamancılar da değildir. Bence "en iyi" tek bir kişi yok, "en iyiler" var ve bunlar eski ustalar.

Dünya çapında soruyorsan tabii ki 2pac (rip) fakat Türkiye'de soracak olursan ceza zaten efsane onu söylememe gerek yok no. 1 fena bu aralar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Forumdaki 1 milyonuncu soru. Günümüzün en klasik sorusu, konu tartışmaya da açık.
Joker.
Dünya çapında soruyorsan tabii ki 2pac (rip) fakat Türkiye'de soracak olursan ceza zaten efsane onu söylememe gerek yok no. 1 fena bu aralar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dünya çapında Eminem.

Yeni konular

Geri
Yukarı