En iyi rapçi kimdir?

En iyi rapçi?

• Oy verenlerin toplamı
    102
Defkhan, Karaçalı ve Kayra olabilir. Belki Kanove eklenebilir birisi çıkarılarak.

Düzenleme: Kanove'yi sevdiğimden dolayı tercih ediyorum kafiyeler, beatler falan sağ olsun.

Bana kalırsa Hidra. Adamın 2 kapışmada 1. olmuşluğu vardır. Türkçe Rap'e nefes veren adamdır. Çok hızlı bir şekilde Freestyle yapabilen ve kelime haznesi çok iyi olan birisidir. Eskiden dişleri kötü iğrenç olup bu kadar akıcı ve hızlı konuşan birisi görmedim. Sesiyle tarzıyla beni etkileyen birisidir. İsmim de buradan gelmektedir :D.

Sagopa ve Sansar Salvo başı çeker. Araya pek bilinmeyen bir isim koysam Abluka Alarm'ı koyardım.

Sansarla Karaçalı aynı sıraya koyarım ben. Karaçalı'nın Flow'ları sansarı geçiyor ama rhyme konusunda da sansarla başabaşlar.
Defkhan, Karaçalı ve Kayra olabilir. Belki Kanove eklenebilir birisi çıkarılarak.

Düzenleme: Kanove'yi sevdiğimden dolayı tercih ediyorum kafiyeler, beatler falan sağ olsun.
Aslında Karaçalı anketteydi. Sonra "Bunu daha bilindik biri ile değiştireyim, çok çok parantez içine yazarım." dedim ama yazmayı unuttum. Saian yazan adam neden Karaçalı'yı da yazmasın? Ayıpsınız😀

🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
🤦🏻‍♂️ Karaçalı
🤦🏻‍♂️ zaten
🤦🏻‍♂️ parantez
🤦🏻‍♂️ içinde
🤦🏻‍♂️ yazıyormuş
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Ceg demeyelim de Jagged
Yeni nesil ismini yazdım. Bir çok kişi Jagged bilmez belki diye.

Son düzenleme:
Kayra, Sahtiyan, Sansar Salvo, SagopaKajmer Kolera, Da Poet, Hidra, Şehinşah, Jagged, Grejuva, Ayben benim için Türkçe rapin zirvesidir. Her ne kadar bazıları geçmişte çokça dissleşmiş olsa ve kavgalı olsa bile dinleyici olarak hoşuma gideni dinliyorum.

Sadece SagopaKajmer hakkında şunu söyleyebilirim; Şu anki tarzındansa Eski pesimist ve eleştirel tarzıyla sistemin kötülüğünü şarkılarında konu alan Sagopa daha iyiydi.

Geri
Yukarı