En sevdiğiniz rapçi

Hayır, uğraşmak değil. Sadece merak ediyorum.

Ama ben size şarkı atın demedim. Söylediğin şarkıcılara kötü veya sevmiyorum da demedim. Sadece "rap"çi olma şartları nelermiş bilelim istiyorum.
Bu adamların yaptıklarını, anlattıklarını, yaşadıklarına bir bak. Şehinşah - Hepsi Benim 2 ve Sayın Türk 2016 yılında, çıktı şarkı sözlerini şimdi anlayıp davalık falan oldu. Joker ve Hidra da "Çare Var" şarksından ifadeye çağrıldı.

Bu şarkıları gerçek Rap'e örnek olarak kullandım.
Ancak beni "Klasik Türkçe rap fanı. Kafiye ve Flow ağzından çıkmıyor :D" diyen eleman "Salla geç uğraşma. Emin ol böyle tartışma ortamı çıkartcaklarını bilseydim bu konuyu açmazdım. İnsanlar çok saygısız." deyip kötülerken sorun yok.

2 cümle yazdım ve delirdiniz saygıdan, saygılar.

"Sonuçta rapçiyiz ve biz ne yapsak ayıplanmayız"
- Hidra, Krang

Tek Allstar biziz, size ise ......... oscar!
"Derdiniz dalaşmaksa her tarafta dost var
Biz Osmanlı torunuyuz Grogi kafamı bozma!
Sidik yarışı yapamam sizle oldunuz prostat.
Ne ürettiyse aynı Yeşil Oda Records ....!"

Ayrıca : Joker (TR) – İncir Ağacı

Alın size ham "real" rap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ancak beni "klasik Türkçe rap fanı. Kafiye ve Flow ağzından çıkmıyor :D" diyen eleman "salla geç uğraşma. Emin ol böyle tartışma ortamı çıkartcaklarını bilseydim bu konuyu açmazdım. İnsanlar çok saygısız." deyip kötülerken sorun yok.

Kanka anlattıkların çok acayip şeyler yemin ederim 12 yaşında Türkçe rap dinleyen kuzenim senin dediklerinin aynısını tekrarlıyor.

Kanka anlattıkların çok acayip şeyler yemin ederim 12 yaşında Türkçe rap dinleyen kuzenim senin dediklerinin aynısını tekrarlıyor.
Çünkü s.çtığınız aynı b.k. Sadece rengi değişti.

"insanlar hitap sanatı olmayan her şeyi
Dinledi gece gündüz kulaklığını taktı hip-hop sanıp"
Joker - Deli Ediyor

Joker her zaman haklıydı...

Yeni konular

Geri
Yukarı