En iyi sakız markası hangisi?

36654_131096856926096_583733_n.jpg

:/. Konuyu hortlatıyorum ama sakız bu çiğneyecen neden bu kadar takıldın ki?
Öneri olarak adına hiç dikkat etmedik ama Vividentin fiyakalı kutuda küp küp sakızı vardı onu seviyorum ben. 2-3 tane birden atıyom çok güzel oluyor.
Bende seviyorum ama tadı çok çabuk kaçıyor. Çenemin ağrısından bıktım. Sakız bağımlısıyım diyebilirim.

Benim en çok hoşuma giden Trident, Stimorol ve V6. Naneli olanı genelde hepsinde güzel.
Bunları denemeye çalışacağım. V6'nın kutusu çok ümitlendirdi.

Edit: Trident dışında hiçbirini bulamadım yarın sipariş etme ihtimalim var önce Beylikdüzü'ndeki Migros'a bakacağım orada acayip ürünler bulunuyor genelde. Tarçın aromalısıda varmış ben tarçına bayılırım. Bulabilirsem birkaç kutu alırım.

Son düzenleme:
Konuyu çok ağır hortlatıyorum.
Konu sahibi en uygun markayı bulabildi mi acaba?
Vivident Storming Nane çok güzel. Vivident 45 Dakika'da süper.
Big Babol çok iyidir bir de.

Konuyu çok ağır hortlatıyorum.
Konu sahibi en uygun markayı bulabildi mi acaba?
Vivident Storming Nane çok güzel. Vivident 45 Dakika'da süper.
Big Babol çok iyidir bir de.
Hala deniyorum. Şuan Falım'ın aromalı sakızlarını deniyorum. Son olarak vişneli veya çilekli olanı kaldı. Karbonatlı gerçekten çok iyiydi. Keşke biraz daha yumuşak olsalar aslında tam istediğim gibi. Vivident'i de deneyeceğim. Teşekkürler.

Edit: Storming Nane'yi denemedim fakat 45 dakikada gerçekten iyiydi. Deneme esnasında olmasam onu tercih ederdim. Sanırım adı cube olan bir sakız vardı bulduğum zaman ondan birkaç kutu alıyorum fakat her yerde bulunmuyor. Storming'i de deneyeceğim.
:/. Konuyu hortlatıyorum ama sakız bu çiğneyecen neden bu kadar takıldın ki?
Öneri olarak adına hiç dikkat etmedik ama Vividentin fiyakalı kutuda küp küp sakızı vardı onu seviyorum ben. 2-3 tane birden atıyom çok güzel oluyor.
Sakız çiğnemeyi gerçekten çok seviyorum ve çok sert sakızlar çeneme gerçekten zarar veriyor Falım çiğnedikten sonra yemek yerken garip sesler geliyor. Yumuşak olunca sakızın kendisi tuhaf sesler çıkarıyor. Belli bir müddet aromasını kaybetmemesi ağız kokusu için önemli çünkü çok fazla soğan/sarımsak tüketiyorum. Eriyip gitmemesi de en az onun kadar önemli çünkü yanımda sakız kutusu taşımıyorum genellikle. Sabah atıp akşama kadar çiğnediğim oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı